זכיינות טו גו

רבות מן הנשים אוהבות מאוד לקנות נעליים. יותר משהן אוהבות את הנעליים עצמן, הן נהנות מאוד מעצם חווית הקנייה. כתוצאה מכך, אין פלא על הצלחתה הרבה של רשת טו גו. הרשת מציעה מבחר גדול של נעליים אותן ניתן לרכוש במחירים זולים יותר ממחירי השוק. גם בשיא העונה, אין אף זוג מגפיים בחנות שמחירו עולה על 300 ₪- וזאת, כאשר בדרך כלל מגפים אינם עולים פחות מ-600 ₪. במבצעים ובסופי עונה ניתן למצוא מחירים זולים הרבה יותר, עד כדי 30 ₪ לזוג נעליים בעל מראה מיוחד ויוקרתי.


נעלי הרשת אהודות על נשים רבות, שאוהבות לקנות בהן כמויות גדולות של נעליים בכל הזדמנות. לאחרונה התרחבה הרשת גם לאביזרי אופנה שונים מלבד הנעליים, כמו למשל תיקים. כיום מדובר ברשת ענק, המונה לא פחות מ47 סניפים ברחבי הארץ- מספרים שקשה מאוד למצוא ברשתות בענף הנעליים.


זכיינות טו גו- הרשת מתרחבת


עם הצלחתה הרבה של הרשת, באה החלטה על הרחבת פעילות והקמת סניפים חדשים ברחבי הארץ. אתם מוזמנים לקחת חלק בפיתוח הרשת המצליחה הזו. זכיינות טו גו הינה השקעה שעשויה להיות רווחית מאוד, כיוון שמדובר ברשת המשווקת נעליים במחירים שאין להם כל תחרות בשוק. אם לא תקרה תפנית משמעותית, תמשיך הרשת להיות פופולרית ואהודה גם בשנים הבאות וגם אתם תוכלו לגרוף רווחים מהסניף שיהיה בבעלותכם.


ייעוץ עסקי מקצועי


איך מתחילים את תהליך הזכיינות? עליכם לפנות אל חברת טו גו בבקשה לזכיינות. אז, תצטרכו להוכיח שאכן יש בידיכם את כל מה שדרוש על מנת להיות זכיינים ברשת- בין אם מדובר בניסיון עסקי, בהשכלה רלוונטית או בתכונות האופי הנדרשות. 
אנחנו זכיינות ישראל מאמינים שבכל אחת ואחת מכן גלום פוטנציאל להיות זכיין מוצלח. אנחנו כאן כדי להוציא את זה מכם, על ידי ליווי מקצועי ואישי. אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, ונבטיח כי תעברו את כל שלבי תהליך הזכיינות בצורה הכי חלקה ונכונה שיש, ותוכלו ליהנות במהירות האפשרית מעסק רווחי ומשגשג. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים