ג'ט לק

ג'ט לק

סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון 30%
גודל חנות נדרש 45-60 מטר   תמלוגים 5% מהמחזור החודשי
מיקום רחוב , קניונים ומרכזים מסחריים.   פרסום
עלות הקמה משוערת 500 אלף שח   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון 125 אלף ש"ח   ערבות קניון 3 חודשי שכ״ד ודמי ניהול
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בג'ט לק

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות ג'ט לק

ג'ט לק – מותג הגלידות שלך ובשבילך

לא הרבה יודעים – אבל על מנת להסיק האם עבודה ברשת מזון היא עבודה מבורכת ומשתלמת, צריך לבדוק את הרווחיות שלה, עקומת הביקוש שלה, ואם נדבר בפשטות: לבדוק עד כמה היא פופולרית בציבור. כזו היא בדיוק ג'ט לק – חברת הגלידות המובילה והטעימה. ג'ט לק, אשר מייצרת דברי מתיקה איכותיים במיוחד הן בענף הגלידות ואפילו בענף הבצקים והדונאטס, מתברכת גם בשייקי פירות מקוריים וטופינים מכל הסוגים. כעת, נשאלת השאלה האם מדובר בחברת איכות המשדרת ניכור ו- CLASS גבוה מדי או שמא מדובר בחברה שמסתכלת לציבור בעיניים ואת החנות שלה צובאים עשרות או מאות אנשים בכל יום. אם מדובר בג'ט לק – זה ללא ספק המקרה השני. רמת הפופולריות של החנות כבר כל כך גבוהה, שהחלטנו לחלוק אותה אתכם, ולהציע לכם להיות זכיינים.

זכיינות בג'ט לק – מדוע זה כדאי?

זכיינות בג'ט לק היא ללא ספק רווח נקי למקבל הזיכיון. כל שהוא יצטרך לעשות הוא להתייצב לעבודה כעובד ג'ט לק, כשהוא קונה את מוצרי החברה, ומקבל מלאים על פי הזמנתו, אבל – אין מה לדאוג. המוצרים פשוט ייגמרו כל כך מהר שזה רווח נקי עבורך, ורצון טוב שלנו לסייע לך להגיע למעלה. לא יעברו 3 ימים וכבר תצטרך להזמין עוד פעם מוצרים. כשאנו אומרים "מוצרים" אנו מתכוונים לכל סל המוצרים בצורה כוללנית: מהזמנת שתייה קלה ועד לאחרונת מנת הגלידות. אנו מדברים על טופינים שפשוט נחטפים כמנות בדידות או כחלק מהמנות הגדולות, ועד לוופל בלגי שעוד בטרם סיימתם לסדר על המדפים כבר יוזמן בהמוניו על ידי לקוחות. כך עובדת חברה רווחית, וזה מה שיחכה לכם כזכייני ג'ט לק.

עובדות נוספות על החברה

חברת ג'ט לק נחשבת לאחת מהחברות המצליחות וברגעים קשים כמו ירידה במדדים או מלחמה היא נחשבת לאחת החברות הבולטות והשורדות בשוק. לג'ט לק רזומה עשיר גם ברגעי מפתח קשים בכלכלה הישראלית, ולכן זו ללא ספק ספינה כלכלית יציבה ומשתלמת לכל זכיין שיחפוץ בכך, ולכל מי שירצה לקחת חלק בהצלחה זו.