עו"ד אודי דנהירש - דנהירש ושות' (DNH) משרד עורכי דין- ייעוץ משפטי עם התמחות בזכיינות

מוזמנים לצפות בדף העסקי החדש בקטגוריית בעלי מקצוע

משרד דנהירש ושות' (DNH) מתמחה בייצוג ובליווי רשתות מזכות וזכיינים של מותגים מובילים ממגוון תחומים (מזון, הלבשה, מוצרי צריכה ותחומים אחרים). מעורבות המשרד וליווי עסקאות זכיינות רבות ומגוונות במשק הישראלי וניסיונו המצטבר של המשרד, אפשרו לזכיינים רבים להחל את דרכם העסקית בתחום כשהם בטוחים יותר, מסודרים יותר, מוגנים יותר ומצוידים בכלים הנכונים ואופטימאליים להתמודד עם המציאות העסקית המאתגרת כזכיינים למול הרשת המזכה. 


חשיבות מעורבות עורך הדין בעסקאות זכיינות:

מעורבות עו"ד עוד בשלבים הראשונים של בחינת ההזדמנות העסקית הטמונה במודל הזכייניות, הכרחית ולעיתים קריטית להצלחתו של הזכיין בעסקו החדש הפועל תחת מטרית הרשת המזכה, במיוחד לאור העובדה כי הסיכון העסקי והכלכלי מוטל במלואו על כתפיו. ניסיונו המצטבר של עו"ד המטפל בתחום ספציפי זה, הנו בעל ערך עצום עבור הזכיין המבקש את מעורבותו של זה בכל הקשור למקסום ההזדמנות העסקית ומזעור הסיכונים.

היקף הליווי המשפטי:
מעורבות עו"ד בשלב ההתקשרות לקבלת הזיכיון –  ניסוח ועריכה של הסכמי זכיינות;  טיפול בהסכם השכירות מול בעל הנכס (או בהסכם שכירות המשנה מול הרשת במקרה שהרשת הינה השוכרת של המבנה); מעורבות במו"מ מול הרשת, מעורבות במו"מ מול הספקים השונים וניסוח הסכמי התקשרות עמם, בניה והטמעה של מדיניות משפטית נכונה; 

מעורבות עו"ד וליווי שוטף של העסק -  ניסוח הסכמי קבלן, הסכמים עם הספקים השונים, ניסוח הסכמי עבודה, מתן חוות דעת בקשר לתרבות הטיפים בהתאם לתחום העיסוק (בד"כ בתחום המזון), טיפול ברישיון עסק, טיפול מול עיריות ורשויות מקומיות, טיפול בהתכתבויות מול צדדי ג', ייעוץ בדיני עבודה ובעניינים שוטפים אחרים. 

ייצוג בבתי משפט

ייצוג זכיינים ורשתות מזכות בבתי משפט וערכאות שיפוטיות אחרות בעניינים שונים, לרבות בבתי הדין לעבודה.

שיתופי פעולה ושירותים נלווים אחרים:

כחלוץ בתחומו, משרד דנהירש ושות' מהווה "בית" לזכיינים, לרשתות מזכות ולגופים מובילים אחרים הפועלים לקידום התחום.  
במסגרת ביסוס המשרד כגורם מוביל בתחום הזכיינות בישראל, המשרד מציע לזכיינים ייעוץ ראשוני ללא תשלום  בנושאים רלוונטיים רחבים, לרבות אך לא רק בנושאים הבאים: היבטים הקשורים בבחירת תחום הפעילות על כל השיקולים הנלווים לכך, פרמטרים לבחירת רשת מזכה, היבטים הקשורים לבחירת מיקום העסק, היבטים הקשורים במערכות יחסים בין הזכיין לרשת המזכה והיבטים אחרים חשובים ואף מהותיים להיערכותו הנכונה של הזכיין לצורך מקסום התוצאות העסקיות של עסקו הנרכש בשיטת זכיינות או כל שיטה אחרת עם עורך דין.

בברכה,
דנהירש ושות' (DNH)
בשם צוות המשרד

www.dnhisrael.com

טלפון משרד: 03-6218222

למקרים דחופים 24 שעות ביממה אודי דנהירש: 050-3222255 

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים