דקלה טל גורדון

דקלה טל גורדון היא מעצבת פנים בעלת ניסיון רב, במיוחד בעיצוב משרדים. התרשמו מאתר הבית שלה:  OfficeDesigning.co.il

התקשרו עכשיו לדקלה: 0723341849

2 דוג' לעיצובי פנים של דקלה:

עיצוב פנים לעסקים (דבריה של דקלה):

"בבואי לעצב את המרכז לעסקים חברתיים, היה לי ברור שברצוני לעורר לבאי המרכז,באמצעות העיצוב,תחושת עשייה,יצירה, תעוזה,ערכיות וחברתיות. הסגנון שבחרתי לעצב את המרכז,הינו סגנון עיצוב סקנדינבי "Ikea Style" עיצוב צעיר,נקי ומתוחכם. כיתת הלימוד המרכזית,חופתה בטפט custom made. הטפט המכיל כלי עבודה,שרק מלצפות בו כבר רוצים להתחיל ליצור,מפת העולם המחזקת את העובדה שמדובר בתופעה גלובלית והכותרת הנותנת משמעות ש"כאן יוצרים עסקים חברתיים".הקיר משלב שני לוחות עבודה מחיקים לשימוש היזמים. נכנסים לחלל המרכזי,דרך רשת חברתית התלויה על גבי קיר חצי עגול,המכיל את המשפט המפורסם של גנדי: "Be the change you wish to see in the world". . "


פינה אהובה עלי במיוחד במרכז, הינה פינת ההשראה, את הפינה צבעתי בתכלת מרגיע, הישיבה בפינה הינה רביצה על גבי פופים מפנקים, על הקירות בחרתי להציג את השיר של ג'ון לנון "IMAGINE" שעבורי תמיד היה ויהיה מעורר השראה. עיצוב חנויות נוחות בפינת החשיבה היא נוחה מאד. התוצאה הינה עיצוב משרד המעורר השראה,יצירה,עשייה.

עיצוב גלידריה ובית קפה (דבריה של דקלה):

"

אני אוהבת מתוק.מתוק בפה,מתוק בעין, בעצם כל מה שיש לו ניחוח מתקתק.
למילה "גלדריה" יש ניחוח שכזה. אז איך מעבירים בעיצוב גלדריה את התחושה של "כל המתוק הזה"? הגלדריה ממוקמת במיקום מרכזי בתל אביב , אך נראית כאחות תאומה של חנות ממתקים פרזאית. באופן מעורר מחלוקת אוהב/שונא, בחרתי ללכת עד הסוף עם הורדרדות המתקתקה של הגלידה. כל קירות החלל והתקרה נצבעו בשני גוונים של ורוד,אריחי הריצוף משחקים דמקה בורוד ובלבן. הנגרות מאסיבית שחורה, מחפה את ויטרינות הגלידה, בכדי להעצים ולמקד את העין למושא המרכזי :"הגלידה".
קרניזים אלגנטים מעטרים את הקירות ,התקרה והעמודים. קופסאות הגלידה הורודות מוצגות בנישת המדפים ונראות כתצוגת בשמים יוקרתית.דקורציית שעוני קיר גדולים מזכירים שהגיעה השעה לגלידה,התוצאה שהתקבלה מעוררת אצלי תחושה של טעם מתוק, כדובדבן עסיסי שבא לי להחליק על הלשון.   

. "

    

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים