זכיינות בלוטו

אנשים אוהבים להמר. אין תחליף לתחושת האדרנלין הנלווית אל ההימורים, לתחושה שיש סיכוי לעושר בלתי נדלה. אין הרבה צורות של הימורים חוקיים בישראל, ואחת הצורות הבודדות שקיימות הנה הלוטו. בהתאם לכך, הביקוש לכרטיסי הגרלות הלוטו הינו גבוה מאוד. הביקוש נותר יציב לאורך השנים, וגם מצבים של שפל ומיתון כלכלי אינם מביאים לכדי ירידה במכירות של הלוטו. לכן, כאשר בבעלותכם נמצא דוכן לוטו שנמצא במיקום טוב בו עוברים הרבה אנשים- ההכנסה ממנו הנה כמעט בטוחה, וככל הנראה שתהיה גבוהה למדי.
בעלות על דוכן לוטו יכולה להיות בסיס מצוין להתרחבות. הדוכן, שמהווה הכנסה יציבה, יכול לסייע לכם לפתוח עסקים נוספים ולהצליח אפילו יותר. גם במצבים בהם העסקים האחרים מצליחים פחות, תמיד ניתן לסמוך על ההכנסה מדוכן הלוטו שלכם. 


התנאים להשגת זכיינות בלוטו


מפעל הפיס מודע לביקוש הרב לזכיינות מסוג זה. קיימת רשימה ארוכה מאוד של אנשים שמעוניינים להיות זכיינים. לכן, מקשה החברה את התנאים כדי לקבל את הזכיינות. עליכם להיות בעלי ניסיון בניהול עסקים ולעיתים אף נדרשת השכלה מסוימת בתחומי הכלכלה וההתנהלות העסקית. במקרים מסוימים תצטרכו לספק הוכחות המעידות על תכונות כמו יושר ואמינות.  בכך, החברה יכולה לוודא שאכן תנהלו את הדוכן בצורה נכונה ורווחית. מדובר על הליך בירוקרטי ארוך המחייב המתנה בתור והרבה מאוד התעסקות לא פשוטה.


ייעוץ מקצועי להצלחה


בגלל מורכבות התהליך, כדאי לפנות לייעוץ מקצועי בתחום הזכיינות, שיוכל להבטיח לכם שאכן תוכלו לעמוד בכל התנאים הנדרשים ולקבל את הזכיינות הנכספת. במסגרת הייעוץ, ניתן לקבל הכוונה לגבי כל המסמכים הדרושים וליווי בתהליך החתימה על ההסכם עם החברה.


אנחנו בזכיינות ישראל מודעים היטב לקושי בתהליך, ואנו נוכל לסייע לכם לעבור אותו בהצלחה. אנו נספק לכם ליווי צמוד לאורך כל שלבי התהליך שיבטיח התנהלות נכונה שלכם לאורך כל הדרך. אנו נוכל לתת לכם עצות יעילות הן לגבי תהליך הזכיינות עצמו והן לגבי התנהלות נכונה של העסק- כך שמובטח לכם שתבצעו עסקה מוצלחת וחלקה, שתניב רווחים גבוהים בסופו של דבר. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים