זכיינות טופ שופ

טופ שופ הינה רשת אופנה בינלאומית, שהתחלה את דרכה בבריטניה וכיום ניתן למצוא סניפים שלה במדינות רבות ברחבי העולם. הרשת מתמחה באופנה לצעירות. מדובר ברשת אופנה ייחודית שמשווקת פריטים אקסקלוסיביים אותם לא ניתן למצוא בשום מקום אחד, ולכן אין פלא שהרבה מאוד צעירות בארץ בוחרות לקנות בגדים דווקא בחנויות אלה וגורמות להצלחתן הכלכלית. כיום אין הרבה סניפים של הרשת בארץ, אך העובדה כי הסניפים הקיימים נהנים מהצלחה רבה, גרמה לחברה לרצון להתרחב ולפתוח סניפים חדשים בישראל.


זכיינות טופ שופ- היתרונות


זכיינות של סניף רשת אופנה מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של עסק עצמאי- אך ללא החסרונות שלו. מצד אחד, תוכלו לעבוד בעצמכם, ללא בוס צמוד, ולאנות כמעט מכל הרווחים של החנות. מהצד השני, מדובר במותג מוכר בעל שם עולמי וקהל לקוחות רחב, כך שלא יהיה עליכם להשקיע כמעט שום דבר במיתוג ובשיווק. לא מדובר פה בסיכון או הימור, כי אם בהשקעה בטוחה למדי, שכמעט בוודאות ניתן לקבוע שתחזיר את עצמה במהירות. 


עם זאת, חשוב לזכור גם כי מדובר בהליך לא פשוט. דווקא משום שמדובר ברשת אופנה בינלאומית ומצליחה, היא מציבה סטנדרטים גבוהים לכל מי שמעוניין להיות זכיין. על מנת להגיע אל זכיינות טופ שופ, יהיה עליכם לעמוד בתנאים מחמירים למדי, ולכן כדאי לברר היטב מראש אם אתם אכן יכולים לעמוד בכל התנאים הללו. כמו כן, רצוי שיהיה לכם ייעוץ מקצועי אשר יוכל לסייע לכם בתהליך הזכיינות.


ייעוץ וליווי מקצועיים בזכיינות ישראל


אנחנו בזכיינות ישראל מאמינים בכם, הזכיינים המתחילים והמנוסים כאחד, ומעוניינים בהצלחה העסקית שלכם. אנו נעמיד לרשותכם את מיטב המומחים שלנו, שיוכלו לייעץ לכם בנוגע לכל אחד משלבי תהליך הזכיינות. בעזרתנו, תוכלו לדעת אם אתם עומדים בכל התנאים ומה עליכם לעשות על מנת לעמוד בהם; אנו נלווה אתכם בכל התהליך הבירוקרטי של חתימת ההסכם; בנוסף לכך, נוכל לספק לכם מידע וייעוץ גם כאשר סניף החנות כבר יהיה ברשותכם, כך שתדעו לנהל אותו באופן חכם ורווחי. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים