זכיינות לאוכל

כאשר מדובר באוכל, לרוב הצרכנים בישראל יש העדפות מאוד קבועות וברורות. רוב האנשים ימשיכו לאכול ברשת מזון מסוימת, אלא אם זו תשנה לחלוטין את האופי שלה. לכן, תחום המזון הינו תחום מועדף על זכיינים רבים בישראל. זכיינות לאוכל מתאימה מאוד לכל מי שמעוניין לנהל מקום המגיש מזון כגון מסעדה, בית קפה, דוכן או גלידריה, וזאת מבלי להסתכן בכך שהעסק לא יצליח ולא ימשוך אליו לקוחות. 


למזלנו, הרבה מאוד רשתות גדולות ומצליחות של מזון מחפשות זכיינים שינהלו סניפים שונים או יפתחו סניפים חדשים ברחבי הארץ. כאשר אנו רוכשים זכיינות, באפשרותנו לבדוק את כל הנתונים הדרושים על בית העסק- מהי מידת ההצלחה שלו, עד כמה הוא משופע מתנודות במשק, האם הוא נמצא בתהליכי צמיחה ועוד. בכך, ניתן להגיד שהזכיינות היא איננה הימור, אלא השקעה כמעט בטוחה לחלוטין- סביר להניח שאם בבעלותנו סניף של רשת מזון פופולרית ואהודה, אנו נצליח ונזכה לגרוף רווחים רבים מהעסק. טוסט צרפתי קרוק מאדאם מומלץ ביותר - טעים, מזין ובריא.


מה צריך כדי להיות זכיין?


ככל שהרשת רצינית ומצליחה יותר, כך היא דורשת תנאים רבים יותר מהזכיינים שלה. מעבר ליכולת הכלכלית הנדרשת, תערוך הרשת בדיקה מקיפה אודות העבר והניסיון העסקי של הזכיין, מה שיכול להוות מדד למידת היכולת שלו לנהל את העסק בצורה רווחית. 
במידה והזכיין נמצא מתאים, הוא חותם על הסכם עם אותה הרשת, בה הוא מתחייב לנהל את הסניף בהתאם למדיניות הרשת, לדאוג למאמצי שיווק, להתנהל נכון מול הספקים ועוד. הנהלת הרשת מבצעת, בדרך כלל, בדיקות תקופתיות על מנת לוודא שהזכיין אכן עומד בכל ההסכמים שנחתמו. 


איך מתניעים את התהליך?


אם אתם מעוניינים להיות זכיינים למקום לממכר אוכל, אנו מזמינים אתכם להיעזר בשירותי "זכיינות ישראל". המומחים שלנו, שיש להם ניסיון רב שנים בתחום היזמות והזכיינות, יוכלו לעזור לכם למצוא את רשת המזון המתאימה לכם ביותר. אז, אנו נלווה אתכם במהלך כל שלבי התהליך עד לחתימה על ההסכם, ואף מעבר לכך- נוכל לסייע לכם גם בניהול נכון של העסק, כך שתוכלו ליהנות מרווחים. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים