זכיינות לחם ארז


רשת לחם ארז הוקמה לפני כעשרים שנה על ידי השף ארז קומרובסקי. היא החלה את דרכה כמאפייה קטנה ואיכותית, שהציעה לקהל הישראלי לחמים ייחודיים מחומרים טבעיים בעבודת יד. ובמהלך השנים צמחה לחם ארז לרשת בתי קפה לכל דבר ועניין, עם סניפים בהרצליה, חיפה, כפר סבא, רמת השרון, רעננה, תל אביב ועוד. כל המוצרים הנמכרים ברשת לחם ארז נעשים בעבודת יד, מחומרים טבעיים ומוצרים טריים שאינם מכילים חומרים משמרים. במהלך שנות פעילותה, הייתה רשת לחם ארז מוקד משיכה ללקוחות המעוניינים ליהנות מתפריט עשיר ובריא, אווירה ייחודית ומחירים סבירים. יזמים רבים פונים אל הנהלת הרשת מדי שנה על מנת להצטרף אליה כזכיינים ולקחת חלק בהצלחה. 

זכיינות לחם ארז, היא ללא ספק פתרון מעולה עבור יזמים המעוניינים להקים עסק בבעלותם תוך הקטנה של הסיכונים הכרוכים בכך ותך שיתוף פעולה עם רשת ידועה ומוכרת. במסגרת הסכם זכיינות, רוכש הזכיין מהחברה המזכה את הזכות לפעול תחת שמה ועל פי שיטות העבודה שלה, ולמכור את המוצרים הייחודיים של הרשת. בתמורה לזכות זו, משלם הזכיין לחברה המזכה סכום חד פעמי ומעביר לה מדי חודש תמלוגים הנגזרים ממחזור המכירות שלו. אם אתם מעוניינים בזכיינות לחם ארז, או זכיינות לכל רשת אחרת הפועלת בישראל, הגעתם למקום הנכון. 

אתר זכיינות ישראל הוא אתר הבית של הזכיינים בישראל. משמעות הדבר היא שהאתר, שהוקם על ידי מומחים לזכיינות, מכיל את כל המידע החיוני עבור כל מי שמעוניין להפוך לזכיין של רשת לחם ארז או כל רשת אחרת. באתר זכיינות ישראל תוכלו למצוא שפע של הצעות לרכישה של עסקים פעילים בזכיינות, מאמרים מקצועיים במגוון נושאים, רשימת אנשי מקצוע הפעילים בתחום ומידע נוסף העוסק בהיבטים שונים של תחום הזכיינות. 
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים