זכיינים למכירה

אתם אוהבים אופנה, אוהבים כל מה שקשור בחברות אופנה, מציאת קולקציות חדשות, מתן שירות טוב ללקוח, הייתם רוצים להקים עסק אופנה, אבל לא תתחילו מאפס, תקחו זכיינות מחברת אופנה מוכרת, עם שם עם מוניטין, חברת אופנה מאוד מוכרת מחפשת זכיינים למכירה אם יש לכם אהבה לאופנה, אתם יודעים לנהל חנות, אוהבים לתת שירות, שירות לקוחות טוב הוא מה שלפי דעתכם נקרא קניתי את הלקוח, הלקוח הזה יחזור אליי שוב ושוב וישמח מהסחורה שהוא כל כך מכיר ואוהב, הוא ישמח ויקנה ממני עוד.

חברת האופנה רנואר
מי שמעוניין להיות זכיין בחברת אופנה מצליחה למשל רנואר, זוכרים את חברת האופנה המדהימה הזו יש לה גם את הרשתות רנואר נשים, רנואר גברים ו twentyfourseven הבעלים של החברה הם אלי ברקוביץ ויוסי ברוש, יש להם קרוב ל 124 סניפים מתוכם 50 סניפים לרנואר נשים, 44 סניפים לרנואר גברים, ו 30 סניפים ל twentyfourseven. יש לחברה כבר 64 סניפים בזכיינות מתוכם 27 סניפים רנואר נשים, 26 סניפים רנואר גברים, ו 11 סניפים twentyfourseven. לחברה דרושים זכיינים למכירה והיא תשמח להכיר אתכם ולבדוק אם תתאימו לה.

הדרישות של החברה מהזכיינים לעתיד
עבור הזיכיון לסניף של רנואר, החברה דורשת כך: קיימת שיטת זכיינות וותיקה ברנואר שאומרת שעלויות העיצוב של החנות כולן יהיו על הזכיין כלומר, כ- 800 אלף שקל ועד מיליון שקל לחנות, והזכיין גם יישא בעלויות השוטפות של החנות, אבל קבוצת רנואר דואגת לספק מלאים, וממנת הוצאות פרסום וכרטיסי אשראי, בנוסף על הזכיין לשלם זיכיון חד פעמי של 30 -50 אלף דולר העלות גם תלויה בגודל החנות ובמיקומה הגיאוגרפי. ברנואר שיטת הזכייניות עובדת כך: רנואר מקבלת אליה את כל ההכנסות החודשיות של הזכיין ומפרישה לו עמלה אחידה של 40%

איך רנואר בוחרת זכיין
הקבוצה תעדיף שיגיע אדם מהתחום, ושתהיה לו תודעת שירות גבוהה, המועמד יעבור תקופת הכשרה של חודש ימים ובמהלכה המועמדים ייעברו מעין סדנאות וחניכה ע"י מנהלים חונכים, מי שיתאים בסוף, ייקלט כזכיין.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים