זכיינים לקופיקס

מי לא שמע על הרשת שעשתה באזז ענקי בתחום הקפה והמאפה, הרעיון המהפכני של למכור מוצרים קפה או מאפה ב 5 ש"ח בלבד, הוא רעיון גאוני, תוכנית שיווקית מעולה, הקהל הישראלי שגם שבע מיוקר במחיה ומהתחושה שלוקחים ממנו יותר מדי על מוצר פשוט כמו קפה, האזרח הישראלי התרגל שצריך לשלם יקר כי מקבלים איכות של מוצרים והמחיר הוא זול אז המוצר לא איכותי, בעל רשת החנויות של קופיקס אבי כץ הוכיח לכולם שלא כך הדבר, והקהל הצביע ברגליים וב 5 ש"ח שהוא משלם תמורת קפה טעים ואיכותי ועוד 5 למאפה, אבי כץ מחפש עכשיו זכיינים לקופיקס 

איך עובד רעיון הזכיינות
הרעיון לזכיינות בארץ הוא לרכוש תמורת סכום חד פעמי את הזכות להשתמש במוצרי הרשת, בסמליה, במוצריה והלעביר לזכיין שינהל את הסניף, הזכיין לעומתו מקבל יכולת השקעה בעסק מוכר כמו קופיקס, עם שם שקיבל מיתוג מעולה בזכות התקשורת והאזרחים שבאים שוב ושוב ופוקדים את הסניפים, וכל זאת תוך זמן קצר מאוד יחסית, החברה שהיתה רוצה לפתוח המון סניפים ברחבי הארץ ולמכור מוצרים ב 5 ש"ח מחפשת זכיינים לקופיקס, הזכיין אמור לשלם עלות חודשית לרשת ובתמורה יקבל ליווי מקצועי והדרכה לגבי כל מה שקשור בניהול הסניף.

לא מקבלים סניף מיידית
הזכיין שיתחיל לעבור השתלמות באחת מהחנויות של קופיקס כשכיר, צריך להוכיח את עצמו בטווח זמן של 3 חודשים ועד לחצי שנה ולהראות שהניהול של הסניף שבו הוא מבצע את ההשתלמות מתנהל טוב מאוד והמכירות הולכות ומאמירות, רק אז יקבל אותו זכיין את הזיכיון לאותו הסניף, החברה תיתן הכשרה ותרצה להשקיע בתקפות ההשתלמות בזכיין הפוטנציאלי, החברה רוצה להצליח וגם שהזכיין יצליח ולכן לא תאפשר ליותר מסניף זיכיון אחד, והכי חשוב צריך מכור כמה שיותר פרטים ליום ב 5 ש"ח כדי שהרווח יילך ויעלה.

בואו לראות איך ניתן להפוך לזכיינים
נשמעת לכם ההשקעה בקופיקס שכבר מוכר כל יום לאלפי לקוחות שעומדים בתור רק על מנת לקבל קפה או מאפה, צרו אתנו קשר.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים