חנויות למכירה בירושלים והסביבה

ירושלים היא עיר הקודש המציעה לראווה אתרים קדושים ויפים. בירושלים ניתן למצוא עשרות מקומות בילוי ואתרים תיירותיים שעונים על הצרכים של כל אחד. חנויות רבות קיימות בכל פינה וזה לא מקרה שרשתות גדולות בוחרות לפתוח את סניפיהן הראשונים בירושלים. 

כל האפשרויות פתוחות
הבסיס לחנות מצליחה הוא השטח שבו היא נמצאת. בירושלים והסביבה קיימות חנויות למכירה שמציעות שטחים שונים לכל מטרה. האפשרויות פתוחות בכדי שתעשו בהן מה שתרצו ובמיקום מרכזי הן יניבו רווחים גבוהים.

חלק מהחנויות דורשות דמי פינוי על מנת לקבל את הפיצוי ההולם על אובדן ההכנסות הצפויות ועל המיקום. בדרך כלל נאלצים לשלם דמי פינוי לחנות מבוקשת שיש ביקוש רב למיקום שבו היא נמצאת. ברחוב בית הכרם 29 נמצא שטח של חנות, שדורשת דמי פינוי על מנת לקבל את ההסכמה למסירת החנות.. התשלום החד פעמי הינו 25 אלף שקלים על חנות בשכר חודשי של 6500 שקלים.

שטח גדול הכרחי מאוד לצורך תפעול חנות עם כל התוספות ההכרחיות עבורכם. ברחוב יפו 97 בעיר נמצאת חנות למכירה בשטח כולל של 300 מ"ר, חלק מהשטח מוקדש לגלריה מסחרית וחלקו הנוסף משרדים וקליניקה. עם שטח גדול כזה אין ספק שתגשימו את כל מה שחלמתם שיהיה בחנות שלכם. תמורת 2.5 מיליון זה יכול להיות שלכם.

לעיתים השקעה בחנות משתלמת ומביאה לקוחות חדשים ונלהבים. החנות ברחוב שמאי מושקעת מאוד מבחינת שיפוץ ברמה גבוהה ויוקרתית. מול מדרחוב לונץ נמצאת ההזדמנות העסקית החדשה שלכם. תמורת סכום של 4.5 מיליון שקלים תוכלו לקבל את השטח הדרוש לכם עם רוחב חזית של 6 מטר, גובה תקרה 5 מטר וחצר של 20 מטר. החנות כוללת גלריה כשאת שטחה המתנה לכדי 80 מ"ר ניתן לחלק ל-2 חנויות שונות.

 להצליח באזור מתפתח
במרכז העיר בלב ליבו של האזור התוסס ביותר בירושלים נמצא השטח לעסק הבא שלכם. ברחוב שושן שסמוך למדרחוב חדש שנבנה ממש עכשיו נמצאים 170 מטרים שיכולים לשמש לכל מטרה. תמורת דמי מפתח של מיליון ושמונים ₪ בלבד וללא דמי תיווך תוכלו להצמיח את השאיפות שלכם לכדי מימוש.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים