חנויות למכירה ברמת גן

רמת גן היא עיר יפה וצנועה השומרת על צביון יוקרתי עקב סמיכותה לעיר תל אביב הידועה בגדולתה. ברמת גן קיימות חנויות רבות שבניהול נכון מחזיקות לא מעט שנים. עם זאת, קיימות חנויות המתחלפות כמעט מדי כמה חודשים ולא מדובר בעסק פשוט בכלל. מי שיקלוט את הקונספט המיוחד של העיר ויציע את החנות המתאימה מבחינת הצריכה הנדרשת, יזכה לרווחים טובים מאוד עם כיוון עתידי נרחב.

ביחד עם כל ההמולה
בעולמנו לא קיים איש עסקים שלא רוצה להיות במרכז העניינים. רחוב ז'בוטינסקי הוא רחוב ראשי וגדול מאוד הכולל בתוכו את העיר רמת גן וגם את בני ברק ופתח תקווה. בחלק מהרחוב המשתייך לרמת גן נמצא שטח גדול לחנות מסחרית. 160 מטר במגדלי גרונר בז'בוטינסקי 129 הכוללים בתוכם 8 חדרים לניהול בצורה טובה. השטח כולל לובי קבלה גדול מאוד וכולל בנוסף עוד 7 חדרים ומטבח. 3 חדרי שירותים בפרוזדור בצמוד לעסק וחמש חניות תת קרקעיות כלולות.  המחיר הנדרש כדי להביא את עצמכם למרכז העניינים הוא 1.2 מיליון שקלים והוא אינו כולל מע"מ ועמלת תיווך.

קומפקטית לכל מטרה
ריכוז החנויות ברמת גן מבטיח שכל צורך יקבל מענה טוב ואיכותי. תמורה 800 אלף שקלים תוכלו לקבל שטח 56 מטרים ברחוב ארלוזורוב בעיר. המקום מתאים לחנויות מסחר בסגנונות שונים על פי בחירתכם האישית. מוזמנים לקחת את החלום שלכם ולהפוך אותו למציאות במיקום מרכזי ברמת גן, הכולל חניה צמודה. 

הכי תוסס בעיר
רחוב ביאליק ברמת גן הפך במשך השנים לפלטפורמה המציעה מכל הבא ליד. הרחוב מתהדר בתנועה רבה של אנשים מדי יום ביומו. ברחוב ביאליק 1 תוכלו להפוך שטח קטן יחסית לקונספט החדש והמדליק שלכם. 32 מ"ר שהופכים ליותר בעיצוב נכון יעניקו עבורכם את כל הדרוש לכם בשטח קומפקטי אך יעיל. 

רמת גן היא עיר הקרובה לאזור של תל אביב התוססת והזוהרת. בין כל המקומות המרכזיים בה תמצאו חנויות רבות המציעות את שטחיהן למכירה. אם אתם יזמים שאפתניים שטחי המסחר שמוצעים ברמת גן יעניקו עבורכם את הצעד הראשון בדרך להצלחה בטוחה.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים