ייעוץ עסקי וליווי פיננסי

ניהול מוצלח של עסק קטן או בינוני אינו מתמצה במכירות, שירות או ייצור. מלבד לתחום הליבה של העסק, על הבעלים לדאוג לתזרים המזומנים, למסגרות האשראי, לתוכניות עסקיות, לפיתוח עסקי ולמיצוי הזדמנויות עסקיות. אמנם רבים מבעלי העסקים הקטנים בישראל בעלי מומחיות רבה בתחום בו הם פועלים, אולם חסרים בהכוונה עסקית ופיננסית. העדר תשומת לב ועומס בניהול השוטף של עסק עלולים להוביל לריפיון בתחומים קריטיים למהלך התקין של עסקי החברה ואלו עלולים לגרום לירידה בהכנסות, הפסדים ואף גרוע מכך.

חברת סלע פיננסים מתמחה במתן ייעוץ וליווי עסקי, כלכלי ופיננסי לעסקים קטנים ובינוניים. יועצינו בעלי רקע רב ככלכלנים וכיועצים בעמדות שונות במשק הישראלי ואנו תורמים מניסיונינו ומקצועיותינו לניהול העסקי התקין של עסקים המבקשים להתמקד במה שהם עושים על הצד הטוב ביותר – ניהול תחומי הליבה של העסק.

אחד הדברים החשובים בייעוץ הוא לימודי ייעוץ פנסיוני באופן שיאפשר ליועץ לספק את השירות הטוב ביותר ללקוח. שירותי הייעוץ של סלע פיננסים ניתנים באופן חיצוני ואובייקטיבי גם בנוגע למודל זכיינות, מתוך הכרה שחשיבה מחוץ לקופסא תביא לגיבוש פתרונות שלא יימצאו בהכרח בתוך העסק. היועץ הופך להיות חלק בלתי נפרד מהעסק ומהווה שותף אסטרטגי לצד המנהל בקבלת החלטות יומיומיות וקריטיות. 

הייעוץ הניתן על ידי יועצי סלע פיננסים הינו פרטני ואישי וכולל התבוננות מקיפה וקפדנית על העסק וגרורותיו. השירות מותאם לשלבים השונים בהתפתחות העסקית של החברה, החל משלב היזמות, בדיקת הרעיון העסקי, בניית תוכנית עסקית ומודל עסקי, פתיחת עסק וכלה בייעוץ לעסק קיים ופעיל. תהליך הייעוץ הראשוני כולל את השלבים הבאים:

* ניתוח התהליכים השונים בחברה
* בחינת נקודות חוזק וחולשה
* בחינת הסביבה העסקית, המתחרים, הספקים והלקוחות
* ניהול תזרים מזומנים שוטף לחצי שנה קדימה. 
* מתן כלים להתנהלות תקציבית נכונה
* בחינת המבנה התפעולי, שיטות התמחור, מערך כח האדם והמבנה הארגוני
* ייעוץ והכוונה במו"מ מול ספקים לשיפור המחירים ותנאי האשראי
* בחינת תיק האשראי ותזרים המזומנים
* ייעוץ והכוונה מול גופים בנקאיים

יועצי חברת סלע פיננסים עתירי ניסיון בהתנהלות מול כל הבנקים בישראל ויסייעו בשיפור מערכת היחסים מול גופים חשובים אלו. ניהול פיננסי תקין יביא לירידה בהוצאות המימון של העסק ויגביר את הפניית המשאבים לפיתוח העסקי ויפטור את בעל העסק מדאגה אינסופית לגבי חשבון הבנק. ליווי פיננסי מקצועי הניתן על-ידי יועצי סלע פיננסים יסייע בהערכות לרגעי שפל תזרימים במהלך השנה ורתימת הבנקים להצלחה הפיננסית של העסק.

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים