כך תבחרי זכיינות של חנות לייף סטייל נשים

זכיינות אופנהחנות לייף סטייל היא חנות שמוציאה ממך את הטוב ביותר כאשה: בחנות זו את יכולה לקנות תוספות לריהוט והתקני אחסון של חדרי נשים ובנות. בנוסף, את יכולה למצוא אביזרים משלימים כמו זכיינות אופנה כמו אבני חן ואביזרי אופנה שונים. אם את מעוניינת להפוך לזכיינית, בחנות כזו את יכולה למצוא את עצמך מחדש וגם למכור תכולת נשים איכותית בתחום הלייף סטייל לסוגיו.

בחרי בחנות המתמקדת במוצרים שאת מעוניינת למכור

אם ההעדפה היא, מבחינתך, למכור מוצרי חדרי נשים כתוספות למדפים וארונות, יש לבחור בחנות לייף סטייל המשווקת מוצרים בסגנונות אלו. אם ההעדפה היא למכור תוספים לאופנה, תכשיטים, אבנים משובצות, וכד', יש לבחור בחנות לייף סטייל המספקת את המוצרים הללו. מאד חשוב שיהיה גם ידע מקדים על המוצרים. אם את מגיעה מעולם עיצוב התכשיטים אך טבעי שהחנות המתמחה במוצרי התכשיטנות תהיה עדיפה לך. אם את מגיעה מתחום עיצוב פנים אקדמאי, היית רשמת בעברך או ניסית לעסוק באדריכלות ובעיצוב פנים, חנות המשווקת תוספי נוי לרהיטים תהיה זו שתעשי בה חייל בסבירות גבוהה יותר.

קבעי את סוג הזכיינות שאת מעוניינת בה כעובדת בחנות

את יכולה להיות מנהלת ועובדת יחידה, לעבוד עם עובדת, לעבוד עם שותפה שמוכרת לך מקודם אשר תסייע לך לנהל, ועוד. חשוב לבחור במסלול המתכתב עם האילוצים של הסילבוס שלך כך שתוכלי להפיק מהזכיינות את המרב בלי להרגיש שהיומן דוחס והזמן דחוס. טיפ חשוב: אם את סטודנטית או עובדת משרה מלאה – רצוי לנהל את הזכיינות שלך חלקית עם עוד מנהלת, ואם יש לך משאבי זמן מלאים ניתן לנסות ולנהל לגמרי לבדך חנות לייף סטייל כזכיינית.

זכרי כי חנות לייף סטייל היא לא חנות עיצוב בית או גוף, אבל עלייך לגרום ללקוחותייך להרגיש מיוחדת

רק הרגשה כזו תקנה להן בראש שיש מי שמסייעת להן לבחור נכון. גם בתחום הלייף סטיל הביתי וגם בתחום הלייף סטייל תכשיטים – חשוב להפגין ידע ובקיאות, להשיב על שאלות הלקוחות לעומק ככל שאפשר ולהראות שיש מי שדואגת להן כשהן צריכות. כך, הסניף שלך יהיה מתקדם בזכותך ולא רק בזכות המותג הזכייני, מה שיגרום לו להצלחה אדירה בטווח הארוך.

לחצי כאן למידע נוסף על יזמות עסקית לנשים.

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים