להקים עסק קטן למכירה


מפעל חייך התגשם וזכית להיות שותף בכל צעד וצעד במהלך הדרך. עוד בשלב הרעיון ידעת שהולכת להיות כאן הצלחה מסחררת ואתה ידעת כל הדרך שאתה הולך לממש את הפוטנציאל שיצרת. אז אחרי כל ההשקעה והמאמץ הגיע הזמן לגזור את הקופון הגדול ולמכיר את העסק הקטן שהקמת. זאת הולכת להיות משימה לא פשוטה בכלל שתאלץ אותך לנהל הרבה מאוד מחקרים אודות קונים פוטנציאלים.

כל הדרך להצלחה
להקים עסק קטן זאת לא משימה קלה ורצוי להיערך עם ידע מוקדם על המיזם אותו רוצים לממש. לכל אחד יש תחביב שאותו הוא ירצה לממש לכדי עסק מצליח. ראשית קיים צורך להכיר את פלח השוק אליו אתה פונה, למשל: אם בחרת להקים חנות מחשבים אתה תפנה לאוכלוסייה שצורכת מחשבים וגאג'טים. עכשיו נותר להכין תכנית עסקית מסודרת שתצעיד אותך שלב אחר שלב, משלב ההקמה עם תאריכים למתי מבצעים כל דבר ועד לשלב ההצלחה המספק כל כך.

להפוך את החלום למציאות
לפעמים צריך לדעת מתי לעצור בזמן. שההצלחה שלך מגיעה לשיא ממנו אפשר רק לרדת אפשר להגיע רק למסקנה אחת – מכירה. שמוכרים עסק קטן שהקמת הערך הרגשי מתבטא בסכום הכספי אותו תדרשו ממי שירכוש את העסק שלכם. כל מי שמארגן תכנית עסקית מסודרת מכניס בחשבון גם את עניין מכירת העסק בשלב כלשהו. כששמים את מכירת העסק שהקמתם כמטרה בלתי נפרדת זה מקל על התהליך ועוזר לממש אותו. 

כולם שותפים
אסור לשכוח את השותפים שעוזרים לעסק הקטן להצליח. מבעל העסק שאחראי על החזון של המקום ועד לעובד הזותר ביותר שדואג לניקיונו של המקום. לפני שמבצעים את פעולת מכירת העסק חשוב במיוחד לדאוג לעובדים המסורים של העסק המצליח. ראשית יש לבדוק מול החברה הרוכשת את קליטתם של העובדים לארגון החדש ולדאוג שישתלבו בצורה טובה בעסק החדש. בנוסף צריך להשוות את תנאי העסקתם לאלו הנהוגים אצל הרוכשים ורצוי לבקש שלא יפגעו במאום. על מנת שהכל יתנהל כשורה צריכה להיות הבנה מקסימלית של הרוכשים את העסק הקטן וזהו תהליך שלוקח מספר חודשים לפחות.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים