לקנות עסק קטן למכירה

חלומם של הרבה אנשים הוא להקים עסק שיהיה מצליח ומוכר. כמו כל חלום ישנו אדם שמימש אותו לכדי הצלחה וישנו אחר שלא הצליח לעמוד ביעד שהציב לעצמו. עסק קטן למכירה זהו עסק שלא מימש את הפוטנציאל הסופי שלו בצורה מלאה. לא מדובר בהכרח בעסק גרוע וכושל, אלא בכשלים בתאום הציפיות ובהתנהלות במהלך הדרך.

עם כל הנשמה שלך
החלטת שאתה הולך על רכישת עסק קטן שמוצע כעת למכירה. עכשיו עליך להבין את הסיבות שגרמו לעסק להימכר, אם מדובר בכישלון שיווקי או שמא בניהול כושל מצד הבעלים הקודם. ראשית רצוי להכין תכנית עסקית שתמנף את העסק לרמות הגבוהות ביותר עם רווחים טובים. תכנית העסקית תכלול בשלב ראשון סקירה מקיפה על העסק ופילוח שוק ספציפי שבו יתמקד העסק. בשלבים הבאים רצוי להכין תכנית כלכלית מסודרת שתצמיח את העסק צעד אחר צעד. 

לקבל עדיפות להצלחה
שבודקים אפשרות לקנות עסק קטן למכירה רצוי להיות בעלי ותק בתחום העסקים, או לחילופין להיעזר במי שעבר דבר או שניים בתחום. כשקונים עסק מוכן רצוי להבין וללמוד מהעבר, כדי להניע עסק רווחי ולהימנע מטעויות העבר. מאחורי כל עסק מצליח עומד ניהול טוב שעושה שימוש בתכנית מסודרת שמקדמת את העסק שלב אחר שלב.  אימון או קואצ'ינג לעסקים קטנים יכול להפוך את העסק למצליח הרבה יותר מבעבר. ניהול של עסק קטן למכירה הוא קשה פי כמה, שכן כבר בוצע ניסיון חדירה לשוק פעם אחת לפחות ויש צורך לתקן טעות שנעשתה ולהפוך את הקערה על פיה.

בישראל לא מעריכים סיכונים
בבניית עסק קטן חשוב להעריך בצורה מדויקת את האיומים והסיכונים הכרוכים בו. בכל פינה ברחבי הארץ ישנם עסקים קטנים שנפתחים ונסגרים בתדירות גבוהה במיוחד. אחד הגורמים המפרידים בין הצלחה לכישלון הוא השלב המקדים שבו מעריכים בצורה מדויקת את העסק ופעילותו ונותנים את הבמה לתרחישים שעלולים לצוץ במהלך הדרך. בישראל קיימים הרבה מאוד שאפתניים שרק מעטים מהם לוקחים את הבדיקות המקדימות ברצינות. זאת אחת הסיבות לצער כולם, לקיומם של עסקים קטנים למכירה שהולכים וגדלים במרוצת השנים. אז עשה לעצמך טובה וערוך תכנית מסודרת שתהווה את אבן הפינה להצלחה שלך.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים