מדוע כדאי להיות זכיין של רשתלחסוך מעצמכם "חבלי לידה"

להיות איש עסקים זה דבר שאולי נראה קל לחלק מאתנו, אך המצב האמיתי הוא כזה שבו נדרש בעל עסק לנגוע בתחומים רבים ולהיעזר בגורמים שונים, בכדי להגיע למטרה שלשמה הקים את העסק, רווחים. איש עסקים המעוניין לחלוף בקלות מעל התהליך המייגע והמסוכן של "חבלי לידה" של עסק חדש, מנסה להיות זכיין בכדי לזכות ביתרון משמעותי על פני מתחריו.

 

די בכך שנכיר את העובדה שסניף מזון חדש שנפתח שנפתח, אינה נזקקת לחיפוש אחרי ספקים מתאימים, עובדים מוכשרים, לוגיסטיקה מסובכת, ועוד, בכדי להבין עד כמה יזם מתחיל או איש עסקים מנוסה שנהייה זכיין, זוכה בשקט נפשי החסר למתחרהו שעומד בפני עצמו אל מול כל הגורמים וההיבטים הרבים שבניהול עסקו. זכיינות שמעניקה גם לחברה המזכה וגם לאותו זכיין שלה את האפשרות להרוויח בצורה מכובדת מההסכם שביניהם היא כזאת שתורמת להרחבת הרשת בצורה קלה ובטוחה יותר, אך היא אינה מקפחת זכיין, שזוכה לכניסה חלקה ומהירה יותר לשוק בעזרת שם מותג מוכר ודרכי ניהול ברורות ומוסדרות.

 

הרוח הגבית שכל עסק צריך

חנות שנפתחת כשהיא נושאת שלט של מותג מוכר, כבר אינה נמצאת תחת בדיקה ראשונית ו"גישושים " שונים של הצרכן הישראלי. די לנו בהזכרת התמונות שנראו עם פתיחתה של H&O בכדי לראות שהציבור יכול להסתער ממש על חנות ממותגת השייכת לרשת בעלת מוניטין. מכאן והלאה זכיין הקשור בהסכם איכותי יזכה לתמיכה מקצועית בניהול ובהדרכה בכדי להעניק שירות איכותי ולהמשיך לזכות בליבם של הצרכנים.

 

הרשת המזכה כבר ניתחה חתכים עסקיים שונים והיא מעניקה לכל זכיין את כל המידע על מגש של כסף, כך שעליו רק להשתמש בו ולקדם את עסקו בצורה ליניארית ובטוחה. גם מי שחסר לו ניסיון עסקי יכול בצורה כזאת להיות זכיין מצליח ע"י חוזה עם רשת איכותית. מאחר והרשת היא בעלת כוח קנייה גדול הרי שכל זכיין זוכה בעלויות נמוכות יותר מאשר היה רוכש את המוצרים בעצמו, או משתמש בבעלי מקצוע למטרת בנייה או שיפוץ שאינם עובדים עם הרשת.

 

לעמוד על שלכם כשצריך

בכדי ליהנות מחוזה מכובד ושוויוני שמאפשר לכל זכיין ליהנות מזכויות שונות ולא רק מהתחייבויות עקביות ונוקשות של הרשת המזכה, חשוב להתמקד בנקודות שיכולות להקל עליכם גם ברגעים הראשונים, ובמיוחד בעתיד. זכיינות שלא תהיה מוסדרת מראש בכל הקשור לסכומי ההשתתפות בהוצאות הפרסום, באחוזי התמלוגים (במיוחד בתקופות קשות במשק הישראלי), או בתנאי בלעדיות שימנעו מסניפים אחרים של הרשת להיפתח בקרבתכם ולנגוס מעוגת ההכנסות שלכם, תקשה על זכיין את החיים מהרגע הראשון ותוכל להשפיע לרעה על ניהול הסניף שלו ועל הכנסותיו.

 

עסקה שכזאת חייבת להיות טובה לשני הצדדים, לכן אם אתם מעריכים שבעלי מקצוע שתביאו מטעמכם לעיצוב או בניית הסניף, יהיו איכותיים וזולים יותר מאשר אלו שעובדים עם הרשת, עליכם לנסות ולעמוד על כך. חילוקי דעות בין זכיין למזכה הם דבר לגיטימי, אך התמקדות רק בחסרונות, מבלי לנסות ולפתור אותם בצורה שהוגנת לשני הצדדים, תגרום להפסדים ולאכזבה.

ראו עוד על זכיינויות

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים