מכירת עסקים בחו"ל

מכירת עסקים בחו"ל זה סיפור שונה בתכלית מאשר מכירה וקניה של עסקים  בארץ. ראשית, המונח חו"ל מורכב מדי וכללי מדי. כל מדינה ומדינה יש לה את החוקים והתקנות שלה. אפילו בארצות הברית של אמריקה, כל מדינה ומדינה יש לה את מערכת הרגולציה ובירוקרטיה הייחודית לה. הכלל הכי חשוב לגבי עסקים בחו"ל זה קבלת ייעוץ וליווי צמודים. שווה לממן מישהו שמתמחה בארץ היעד כדי שיסייע בעדנו לצלוח את מנגנוני הפעילות כך שבשורה התחתונה נצא מרווחים ולא קרחים מכאן ומשם.

אחת האופציות בכל מה שקשור להשקעה עסקית בחו"ל זה באמצעות זיכיונות. כלומר, לרכוש זיכיון של מותג מסוים לאזור מסוים בארץ מסוימת. היתרון של הזיכיון זה שהמותג שאותו אנו מקדמים ושאת הזיכיון עבורו אנו ורכשים יסייע לנו בכל מה שקשור להתנהלות מול הרשויות המקומיות. השקעה עסקית בחו"ל מאוד פופולרית כמו השקעה בנדל"ן בחו"ל למשל נדל"ן בגרמניה. בנוסף, כך נדע שהקהל המקומי מכיר את הסחורה ולא נצטרך להתחיל מהתחלה. לפני שממשיכים, ניתן לקבל הכוונה מצם של המומחים שלנו פה בפורטל, רגע לפני שאורזים וממריאים אל על.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים