מכירת עסקים בירושלים

מכירת עסקים בירושלים מחייבת הבנה והכרה של השוק המקומי. כמו בהרבה תחומים אחרים, גם בתחום של העסקים ירושלים מהווה מודל ייחודי. מי שמחפש עסק להשקעה בעיר הבירה חייב להכיר את אזורי העיר השונים ומכאן גם את המרקם הייחודי. ישנם אזורים שבהם יש יותר חרדים ויש אזורים שיותר ערבים. כל עסק צריך לאפיין את קהל היעד שלו ולפי זה לחפש את המיקום הטוב ביותר עבורו. 

במידה ואתם אינכם ירושלמים, שווה לשתף פעולה ולו תמורת תשלום עם מישהו מבין המקומיים. לצד הבנה של פילוח דמוגרפיה של העיר, המקומיים גם יכולים להכיר את החבר של השכן של ההוא שבדיוק מעמיד את העסק שלו למכירה. כמובן שאם ניתן לפתוח עסק במודל של זכיינות אז קצת יותר קל בעת ההשקה. הירושלמים, כולל הדתיים וכולל הערבים צמאים למותגים ולהיצע כפי שיש במרכז. לכן שווה לבדוק ברצינות את עניין הזכיינות. בתור התחלה, שווה לבדוק במה דברים אמורים פה בפורטל עם צוות המומחים שערוכים ומזומנים לסייע לכם בכל אותם עניינים.
צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים