מכירת עסק פעיל

מכירת עסק פעיל זה הליך שדורש ליווי צמוד של מומחים. מצד אחד חייבים עורכי דין שידאגו לצד הפרוצדורלי והחוקי של כל העניין. מצד שני צריך רואה חשבון שיוודא כי אין חובות ובמידה ויש יכלול אותם בהצעת הרכש. כל מכירה או קניה של עסק שעדיין פועל מחייבת יצירת תמונה מלאה של כל הצדדים כדי לדעת בדיוק מה נמצא על השולחן ולהימנע ממצב של קניית חתול בשק. בכל כל עסקה של מכירה או קניה של עסק כדאי שאנשי חשבונות ומשפט ילווה אותה.


במידה והעסק החי שבנדון מופעל בזכיינות, יש לפנות לחברה האם, קריא בעלת הזיכיון כדי לבדוק מה המצב של הסניף או השלוחה. לעיתים עדיף לוותר על העסק הקיים לרכוש זיכיון חדש. כלומר, לא תמיד השיקול של לקנות עסק חי ולהמשיך להחיות אותו זה השיקול הנכון. באמצעות המידע והכלים שאנו מעניקים לכם פה בפורטל ניתן לעשות את החישוב מה עדיף ונכון יותר עבורכם. כל מקרה יש לשקול לגופו בהתאם לנתוני האמת.

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים