רוצה להקים חנות נעליים ביקנעם? לפניך מספר עובדות מעניינות על זכיינות חנות נעליים נעלי מרקו ביקנעם


יקנעם היא מושבה קטנה יחסית המונה אלפי תושבים בודדים. רשת נעלי מרקו היא רשת הנעלה ארצית המונה מעל 20 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ. אם מחברים את שני אלה יחד, אפשר לייצר הזדמנות עסקית בעלת פוטנציאל עסקי רב מהסיבה הפשוטה שמותג וקולקציות של רשת ארצית גדולה, יכולים בהסתברות גבוהה לייצר עבורכם יתרון תחרותי ולהפוך אתכם למוקד משיכה לתושבי יקנעם המעוניינים לרכוש נעליים אופנתיות. פתיחת חנות נעליים ביקנעם באופן עצמאי, עלולה להיות עניין מורכב שנופל בסטטיסטיקה העגומה של עסקים חדשים בישראל. פתיחת סניף נעלי מרקו ביקנעם, לעומת זאת, יכולה לעשות את ההבדל מבחינתכם.

פוטנציאל ההצלחה של  חנות נעליים נעלי מרקו ביקנעם

יקנעם הוא ישוב קטן יחסית המונה אלפי תושבים בלבד, מה שאומר שהפוטנציאל העסקי העומד בפני כל עסק בישוב הוא מוגבל, והדרך היחידה למצות את הפוטנציאל הזה היא באמצעות יצירת יתרונות תחרותיים משמעותיים באופן שיהפוך אתכם למוקד משיכה ללקוחות בישוב. פתיחת עסק ביקנעם יכולה להיות מהלך עסקי מוצלח אם אתם מצליחים ליצור לעצמכם ייחודיות על פני השוק. באמצעות זכיינות נעלי מרקו ביקנעם תוכלו לפתוח חנות נעליים ביקנעם שיכולה למצות את הפוטנציאל המקומי עד תום באמצעות מותג פופולארי, קולקציות אופנתיות ועכשוויות, ומטרייה שיווקית ותפעולית המסייעת לכם לפעול כמו רשת גדולה.

למה כדאי לפתוח סניף נעלי מרקו ביקנעם?

בכל שוק שבו פותחים עסק חדש, יש לבחון את הנתונים העסקיים והתחרותיים של השוק המקומי. הקמת עסק ביקנעם הוא מהלך עסקי המוגבל בהיקף האוכלוסייה בישוב, ועל כן במצב זה חשוב ליצור יתרון תחרותי שיאפשר לכם למשוך את מרבית הביקוש בישוב. אפשר להקביל זאת למאה חנויות נעליים בתל אביב מול מאות אלפי התושבים בעיר, כך שכל חנות פוגשת ביקוש של אלפי לקוחות, וכך גם ביקנעם. זיכיון נעלי מרקו ביקנעם מאפשר לכם לייצר יתרון תחרותי באמצעות שם מותג, מערך שיווק, פרסום וקידום מכירות, קולקציות אופנתיות ורשת גדולה התומכת בכם בכל עת.

למה כדאי לפתוח חנות נעליים ביקנעם?

ובכן, לא בטוח שכדאי לפתוח חנות נעליים בישוב כמו יקנעם אם המהלך לא מתבצע במסגרת מודל המעניק לכם יתרון תחרותי על חנויות שכבר פעילות בישוב. לפתוח נעלי מרקו ביקנעם הופך אתכם מעסק נוסף הפועל בישוב, לעסק גדול ואטרקטיבי שיכול למשוך אליו שורה ארוכה של לקוחות, ולמצות חלק גדול ומרכזי מהביקוש לנעליים בישוב. חנות נעליים של נעלי מרקו ביקנעם נהנית ממותג מצליח, מקולקציות עכשוויות המוצגות במקביל בסניפי הדגל של הרשת בתל אביב, חיפה וירושלים, ואת זה תוכלו להשיג לעצמכם באמצעות זיכיון לנעלי מרקו ביקנעם. או אז, היכולת שלכם לעמוד כעסק מוביל מול אלפי תושבי הישוב מעניקה לכם את רמת הכדאיות הנדרשת כדי להקים עסק מלכתחילה, מצב שלא תוכלו לייצר לו תבחרו בהקמת העסק באופן עצמאי לחלוטין.

איך הפורטל הישראלי לזכיינות יכול לעזור לך להקים חנות נעליים יקנעם?

הפורטל הישראלי לזכיינות היא חברה מקצועית המתמחה בעולם הזכיינות בכל ענפי המשק ובכלל זה בשוק ההנעלה. פעילות החברה מבוססת על צוות מקצוענים המגיעים מרקע של ניהול, עסקים, מסחר, משפט וזכיינות, ומציעים לכם שורה של יכולות עסקיות מתקדמות שיבטיחו כי בכל שלב של המהלך העסקי, תוכלו לבצע את הפעולות הנכונות, לדחוף את עצמכם קדימה ולהוביל את העסק להצלחה. אנו מציעים לכם את השירותים הבאים:
 • בחינת תכנית הזכיינות וניתוח אנליטי של כל מאפייני ונתוני התכנית
 • בחירת הזיכיון המתאים לכם ביותר, ובניית הקייס העסקי סביבו
 • חבירה לנציגי הרשת והצגת הקייס העסקי בצורה משכנעת
 • גיבוש המתווה האסטרטגי והמהלך העסקי לרבות תכנית עסקית, תכנית יישום ומודל פיננסי
 • ליווי משפטי צמוד לאורך כל הדרך לרבות במעמד החתימה על הסכם הזכיינות
 • ליווי עסקי צמוד החל מהיום הראשון ועד שתגיעו לעסק יציב ורווחי

  צור קשר
  :
  :
  :
  :
  ...Loading...
  חדשות
  מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
  » לפרטים
  רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
  » לפרטים
  רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
  » לפרטים
  דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
  » לפרטים
  רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
  » לפרטים
  זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
  » לפרטים
  גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
  » לפרטים
  רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
  » לפרטים