ניואנסים שכדאי להכיר כשבוחרים זכיינות מוצרי הנעלה

זכיינות לחנות נעלייםמוצרי הנעלה מהווים תחום מורכב מאד בענף הביגוד. שלא כמו תחומי ביגוד הנלבשים על הגוף, למוצרי ההנעלה נלווה ידע מקצועי קשיח שיוצא מעבר לגבולות הכרת סוגי חומרים וחוקר את מבנה הנעל והמטרה שלה. לדוגמה: בחירת נעל ספורט והתאמתה למתעמל, בחירת נעל ריצה, בחירת סנדל קרוקס לילד, בחנויות של נעליים אלגנטיות, סיוע ממשי במציאת נעליים במידות המתאימות, מענה על שאלות הלקוח בדבר סיכונים ומעלות בכל נעל, ועוד. בשל מורכבותו של התחום, הפגנת ידע בעורות וברשתות בד של נעלי התעמלות זה לא החלק העיקרי של מה שנדרש מכם, אלא הבנת הפונקציונאליות של כל נעל כך שתתאימו עבור כל צרכן את המוצר שעולה בדיוק עם מטרתו. לכן, זכיינות על חנות נעליים תתאים במיוחד לאנשים הבאים.

מאמנים וספורטאים בעלי ידע באנטומיה של הרגל

אנשים אלו מתאימים מאד לנהל חנות נעלי ספורט וריצה. בחנויות בהן המנהל היה ספורטאי או מאמן הלקוח מרגיש הרבה יותר בטוח בקנייה שלו מאשר בחנות בה המוכר אינו בקיא, והשיח שלו מנותב יותר לנושאים כמו חומרים ועמידות. נכון, שני סוגי המוכרים צריכים לדעת כמה זמן תחזיק כל נעל בהינתן היקף השימוש היומי של הלקוח, אבל מוכר שהוא ספורטאי, מאמן בדימוס או שניהם בייחד יכול לזהות מיד מה מתאים ומה לא מתאים מבחינת המידה וסוג הנעל. זה סוג השירות שהלקוח מצפה לקבל כשהוא מתייעץ לגבי רכישת נעל ספורט.

אנשים מעולם הריקודים המקצועיים: זומבה, קלאסי, בלט, מודרני, פלמנקו

לסוג זה של זכיינים תתאים במיוחד חנות נעליים אלגנטיות לנשים, כלומר חנות שתחום מכירתה העיקרי הוא נעלי עקב. נכון, נעלי ריקוד הוא תחום שונה מנעל עקב אלגנט, אבל מי שמכיר את התחום הזה טוב וצבר ניסיון בייעוץ בו – בוודאי ידע לזהות איזו נעל עקב מהסוג הפשוט יותר תתאים לאשה או ילדה מסוימת ואיזו לא. זכיינים נוספים שעשויים להתאים: מרצים וסטודנטים בדימוס לאופנה המתמחים בנעלי עקב לנשים.

חובבי אופנת נופש ו- LOW TECH

ישנם אנשים שצברו את ניסיונם המקצועי מהחיים עצמם, ולא במסגרות רשמיות. עבורם, חוף הים, מרכזי המסחר ואווירת החופשה הם לא רק בילויים אלא חלק אינטגרלי מהחיים עצמם. אם אתם נוסעים הרבה לחו"ל ויודעים להבדיל בין סנדל קרוקס אמתי לחיקוי, ולזהות איזה כפכף נחשב איכותי ואמין ולאיזה לא מומלץ להתקרב, מקומכם לחלוטין בזכיינות קרוקס ונעליים פתוחות.

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים