עו"ד גיא קולן - משרד עורכי דיןהתקשרו עכשיו לעו"ד גיא קולן: 072-334-1818

זכיינות, כפי שרבים מכם ודאי יודעים, עשויה להיות דרך נהדרת להקמה של עסק בבעלותכם המלאה, בסיוע של רשת ידועה, יציבה ומוכרת. הניסיון של אנשי הרשתות השונות בהקמת סניפים, הידע המקצועי שלהם והעוצמה השיווקית של המותגים השונים, מאפשרים ליזמים להקטין את הסיכונים הכרוכים בהקמתו של עסק חדש, אולם באופן טבעי, היתרונות הרבים הללו אינם מגיעים ללא תג מחיר. העלות כוללת במקרים רבים, מעבר לעלות הקמת הסניף, דמי זכיינות חד פעמיים, תמלוגים חודשיים, השתתפות בהוצאות פרסום והוצאות רבות נוספות. כיצד תדעו האם הסכם הזכיינות המוצע לכם, הוא באמת ההסכם הטוב ביותר עבורכם? אתם יכולים כמובן לסמוך על החושים  העסקיים שלכם, אולם ניסיון העבר מוכיח כי עדיף לגשת לנושא עם ליווי מקצועי של עו"ד זכיינות

מהו עו"ד זכיינות? בשנים האחרונות התפתח תחום הזכיינות בישראל באופן משמעותי ביותר. ועבר שדרוג של כל התחומים הנוגעים אליו. כחלק מהפיכתו של תחום הזכיינות בישראל למקצועי יותר, נוצר הצורך בייעוץ משפטי המתמחה בתחום הזכיינות. עורך הדין גיא קולן, ששימש בעבר כיועץ המשפטי ומנהל הפיתוח העסקי של רשת ארומה, היה בין הראשונים אשר זיהו את הצורך ההולך וגדל ביועצים משפטיים המתמחים בזכיינות. הוא  הקים משרד בוטיק המתמחה בדיני זכיינות, על מנת לספק ליווי משפטי ליזמים המעוניינים להפוך לזכיינים ובמקביל גם לרשתות המעוניינות לגייס זכיינים. 

עורך הדין גיא קולן ואנשי צוות המשרד שלו, הם בעלי ניסיון רב בייעוץ משפטי בתחום הזכיינות. ניסיון עשיר זה כולל ליווי משפטי של זכיינים ושל רשתות מזכות, במגוון תחומים, מיצירת הקשר בין היזם לרשת, עד לפתיחת הדלתות של סניף החדש. את הידע והניסיון הרבים הללו תוכלו לרתום לטובת הסכם הזכיינות שלכם ולהבין מה הפך את עו"ד גיא קולן לבחירה של הזכיינים המצליחים בישראל. 

זכיינות מקומית ובינלאומית 
ארבע עשרה שנים של עשייה לא הולכות ברגל, ומהוות חלק קטן מהעשייה הכוללת. עו"ד גיא קולן עבד בשביל ארומה תל אביב ואירופה כיועץ משפטי בפרק הזמן אשר צוין, ועזר לפתור כל בעיה שצצה ולו הקטנה ביותר. רשתות קמעוניות רבות וזכיינים אשר מפעילות אותן גאות לשתף פעולה עם אחד האנשים המקצועיים בתחום. ידע זה כוח והוא שווה הרבה כשמתרגמים אותו במונחים כספיים. עו"ד גיא קולן מלווה מזה זמן רב זכיינים שמעוניינים לרכוש עסק קיים או לחילופין להקים אותו מאפס. את ההתקשרות מול מרכזים מסחריים מהמובילים בישראל, ספקים במגוון תחומים, עובדים וקבלנים תשאירו לעו"ד גיא קולן, שגם יסייע בכל סכסוך שפורץ בין הזכיין לרשת עצמה. ניסיון הוא ערך נצבר שהפך להיות חלק חשוב מהאישיות המקצועית שלו, והוא זה שהופך כל לקוח למרוצה בסופו של דבר.

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים