על הדרך הנכונה להפוך לעצמאי

לא נמאס לך להיות שכיר? על הדרך הנכונה להפוך לעצמאי

רובנו קמים בבוקר בתחושה של פספוס וחוסר מיצוי עצמי. מדובר על הפן התעסוקתי, והרצון לייצר לעצמנו הכנסה בצורה שונה. מחשבות על פתיחת עסק חוזרות ונשנות, אך בעיקר נעלמות אל מול המציאות, בה עסקים רבים הופעלו למשך תקופה קצרה מאוד.

אז איך גוברים על הפחדים ומאפשרים להגשים את המטרות שלנו? פשוט מאוד, מפסיקים לחשוש. המעבר משכיר לעצמאי עלולה לגרור אחריה הוצאות לא קטנות בשלב הראשון. לכן, ייתכן ונידרש להיות עם גב כלכלי, אשר יאפשר להתמיד במשימה. אם אתם רואים את עצמכם מנהלים עסק מקצועי, ותוכלו לעמוד במספר חודשים ללא רווח נצפה, הרי שלא תזדקקו בהכרח לפתוח מותג חדש.

בואו להכיר את היזמים שעשו את זה בגדול!

רוצים לנהל סניף? אל תחששו מהמילה "כישלון" (צילום: אילוסטרציה)

השיטה שתשנה לכם את החיים

הרבה מאוד רשתות בישראל ובעולם, פועלות בשיטת זכיינות. היא מאפשרת לרוכשים את הזכות להשתמש במותג קיים, שהצליח בצורה משכנעת במקומות בהם הוקם. על מנת להבטיח לעצמכם את היכולת להשתמש בשם קיים באופן מסחרי, נדרש לעמוד בתשלום דמי זיכיון חד פעמיים.

מי שיודע כי ניהול עסק הוא חלק ממנו, יוכל להצליח כאשר מדובר ברשת קיימת. מלאכת השימור היא המשימה המעט מורכבת שיש לזכיין לבצע, ומי אשר מחזיק באמתחתו ניסיון ניהולי יוכל לעשות זאת בהצלחה רבה.

השיטה הנהוגה ברוב מדינות העולם, מאפשרת להמשיך את השושלת של עסק קיים ולהפיץ את הבשורה לאזורים נוספים. עסקים רבים רואים בהפיכתם לרשת את היכולת להעניק את שרביט הניהול לגורם חיצוני, בתנאי שישמור על טיב האיכות אותו הנהיגו. לא כולם יכולים לעמוד במשימה, אבל אם תאמין בעצמך אז אין דבר שימנע ממך להצליח.

למה לא מותג חדש?

מותג ותיק צבר ניסיון רב ומוניטין בקרב הקהל הרחב. מותג חדש לעומתו צריך להתחיל את המשימה מהתחלה, ולבצע חדירה לשוק שלרוב סובל מתחרות גבוהה. בעת רכישת זכויות מרשת, ניתנת האפשרות להוכיח את עצמנו בכל הנוגע לניהול. הרשת מעוניינת לסייע לזכיין בכל דרך אפשרית, ובדרך כלל גם מעניקה סיוע במציאת מקום אסטרטגי לפתיחת הסניף.

אתם בהחלט יכולים להיות אלו אשר יהיו חלק מזכיינים רבים, ויבצעו את הפעילות מנקודת מוצא קיימת. החשש הגדול במעבר מעובדים שכירים לעצמאים, טמון בציפייה הגבוהה שלכם מהמהלך המורכב. לא עוד מנוהלים אלה מנהלים של עובדים, ובהחלט מדובר על שינוי משמעותי בחייכם.

מכיוון שמדובר ברשת ותיקה, והליווי לאורך כל הדרך, החששות עשויים להיות נמוכים יותר. המעבר אף יכלול שעות רבות של עבודה, לפחות בשלב ראשון וכוללות מעקב צמוד אחר פעילות הסניף, הדרכת עובדים, וטיפול בנראות הכללית של העסק. בשלבים מאוחרים, שהפעילות צוברת תאוצה והופכת לרווחית, ניתן לשחרר מעט לחץ ולהעביר פיקוד לעובדים תחתכם. מדובר במהלך מאוד קריטי, אשר מצריך יחסי אמון גבוהים מאוד.

מי שמעז מצליח

מכירים את הפתגם שמי שרוצה לזכות בלוטו, חייב לשלוח תחילה את הטופס? אז זה נכון כמעט גם במקרה הנ"ל. עבודה בתור שכיר אולי תוביל אותנו לקבל שכר קבוע, אך רמתו עלולה להיעצר בשלב כלשהו. בתור עצמאי הגבולות נפרצים, והסכום אותו ניתן להרוויח גדל באופן משמעותי. התנאי לכך הוא היכולת לנהל את עצמנו ואת העובדים תחתינו, ולכן נדרש האדם הנכון לביצוע המשימה.

רכישת זכויות ניהול סניף של רשת מצליחה, היא אתגר מעניין, המציב אותנו כחלק ממאגר זכיינים המנסים את מזלם בענפים תחרותיים. מי שמעז ובוחר להציע את כשרונו למען ההצלחה, סביר כי יצליח למנף את הסניף לכדי הצלחה. מדובר על השקעה גבוהה יחסית, ואין להקל בה ראש. חשוב למצוא את הרשת בה נמצא את עצמנו מתפתחים לאורך זמן, ובהתאם לטיב ההצלחה אפשר יהיה לפלוש לכיוונים נוספים ואולי אף לרכוש זכויות נוספות. השמיים הם הגבול, מוכנים לצאת לדרך?

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים