שחקים מימון וניהול כספים בע"מ

שחקים - חושבים ומבינים עסקים

חברת שחקים הוקמה במטרה לשפר את הביצועים העסקיים של עסקים קטנים ובינוניים. אנו עושים זאת באמצעות בניית מערכות כספים מתקדמות, המאפשרות למנהלים וליזמים לראות on line מהם הנתונים הכספיים של העסק, לקבל החלטות בהתאם ולממן את ביצוען. 

פיתחנו מיומנויות ושיטות העוזרות לבעלי העסקים ליזום ולפתח את עסקיהם ולהתמודד עם האילוצים והמצוקות הכספיים. נציגנו גם מלווים  את יישום וביצוע המהלכים אותם יזמנו באופן שוטף בתקשורת מול הבנקים, בתמחור פרויקטים ועבודות וכן ניתוח ביצועיה הכספיים של הפירמה.

פעילויות החברה:
הקמת מערך מידע פיננסי
הכנת תוכנית עסקית הכוללת תקציב מפורט. בהכנת התוכנית העסקית נלקחים בחשבון ומנותחים פרמטרים חשובים כמו, הכיוון העסקי, היקף מימון נדרש, תוכנית תפעולית, רווחיות למוצרים, שווקי יעד, יכולות ייצור ושיווק, תחזית הכנסות והוצאות, תזרים מזומנים חזוי וכו'
מעקב שוטף אחר הביצועים הכספיים
בהתבסס על התקציב, שהוא למעשה ביטוי כספי של התוכנית העסקית, אנו בודקים  באופן שוטף את ביצועי הפירמה. אנו משווים את המידע בהנהלת החשבונות של העסק עם התכנון והתקצוב שהוכנו מראש ומצביעים על חריגות מהתקציב, או שיפור בהשוואה לתקציב כדי שמנהלי הפירמה יוכלו לפעול בכיוונים הנכונים.
פיקוח על הנהלת חשבונות:
מניסיוננו הרב בליוויי עסקים למדנו כי אנשי הפיננסים לוקים בחוסר הבנה אמיתית בכל הקשור להנהלת החשבונות של העסק. רוב רובם של רואי החשבון ו/או הבנקאים ו/או מכיני תוכניות עסקיות, מעולם לא עסקו בפועל בטיפול בהנהלת חשבונות/התאמות וכדומה.
בעלי העסקים ברובם אינם שולטים בתחום זה ומתקשים לנהל מקצועית את מנהל/ת החשבונות.
הנהלת החשבונות הנה הכלי הבסיסי והתשתית החשובים ביותר בניהול הפיננסי של העסק, בבניית תקציב, תוכנית עסקית או כל ניתוח פיננסי תמחור וכדומה.
כתוצאה מכך נוצרות בעיות רבות  בניתוח העסקים 

בעיות אופייניות:
רישומים מסורבלים.
תפיסה לא נכונה של ניהול תיק לקוחות.
הנהלת חשבונות שאינה מותאמת (בנקים, ספקים, וכרטיסי (מה זה?) שונים), וכתוצא מכך קיים קושי גדול בניתוח וכן עיכוב בהכנת המאזנים.
אינדקס שגוי של קטלוגים- דבר שמקשה על ניתוחים שונים כגון תמחור , ניהול מלאי וכדומה.

תוכניות עסקיות:
החברה מתמחה בהכנת תוכניות עסקיות לצרכים השונים, כגון השקעות אקוויטי, מימון בנקאי, הכנה להנפקה ועוד.
לחברה יתרון רב בהכנת תוכניות בשל ניסיונה הרב בליווי עסקים והכרות עם "העולם האמיתי" וכן עם מספר רב של ענפים. אנו מסוגלים כבר בשלב הכנת התוכנית לזהות צרכים ו/או בעיות מיוחדות הצפויות לעסק בפעילותו העתידית.
אנו סוברים כי תוכנית עסקית צריכה , לפני הכל, להוות כלי ניהולי בסיסי לבעלי העסק ועל כן חייבת להיות מעשית על בסיס ניסיון "מהשטח"

עבודה מול בנקים 
המטרה היא שחרור זמן יקר של בעל העסק מהעיסוק מול הבנקים. בהתאם לתקציב ולתזרים שנתי חזוי אנו נעמוד בקשר עם הסניפים בהם מתנהלים חשבונות הפירמה, נגדיר צרכי אשראי, נתאים את סוגי האשראי לצרכי  התפתחות הפירמה ונפעל להשגתם בצורה מקצועית מול הבנקים.  כל זאת, כדי להימנע מפעולות חרום דחופות הגוזלות זמן ומשאבים רבים מהעסק ומבעליו וכדי למקסם את יכולת גיוס האשראי. בעצם, אנו ננהל התקשורת היומית/שבועית בהתאם לנדרש מול הבנקים כולל טיפול בחריגות, צרכי אשראי ועוד.
כאשר הבנקים עימם עובד  העסק לא מסוגלים לתת פתרון לצרכי האשראי אנו נדע לתת מענה הולם לכך, קרנות מימון שונות, חברות אשראי וליסינג הפעילות בשוק ובאמצעות משקיעים פוטנציאלים. 
בקרוב ניתן יהיה לקבל אשראי- לראשונה בארץ- גם באמצעות קרן פרטית בראשותו של קובי מיכלין ואנשי עסקים נוספים. את פעילות הקרן ילווה אחד ממשרדי רואי החשבון המובילים בארץ, "שטיינמץ עמינח".
החברה מתמחה בהכנת תוכניות עסקיות לקרנות המימון השונות כגון קרן לעסקים קטנים, קרן תבור, קרן שמש ועוד.

יעוץ מיסויי
שחקים מעסיקה רואי חשבון מנוסים בעלי ראיה עסקית מעמיקה והיכרות מפורטת של מערך המיסוי בישראל. אנו מסייעים ללקוחותינו הן בתכנון מס נכון והן בהתקשרות מול רשויות המס. בשונה ממשרדי רו"ח של הפירמה אנו מכירים אותה על בסיס יום יומי, משלבים תפיסה יזמית עסקית עם הבנה חשבונאית והכרות  עם מערכת המס במדינת ישראל. שילוב זה מאפשר פתרונות יצירתיים .

המטריה העסקית של שחקים
אנחנו מחויבים לתוצאות.  נציגנו מכירים היטב את הקשיים של מנהלי העסק ומבינים לאשורו את מצבו הכספי האמיתי בהתבסס על נתוני הנהלת החשבונות,  בהגדרת צרכי האשראי מול הבנקים וההתנהלות מול הרשויות. מכיוון שכך פיתחנו מודל עבודה המספק מטריה עסקית מלאה. ברור לנו כי התפתחותו של עסק מורכבת ממספר גורמים ועלינו לוודא כי הם מתפתחים בהצלחה במקביל. בתחומי ההתמחות שלנו אנו מקפידים על רמה מקצועית גבוהה ותרומתנו מכרעת לפיתוח העסקי. אנו מסייעים ללקוחות גם בבחירת ובהדרכת כח האדם המתאים כדי לאפשר לקבל מידע מדויק לקבלת ההחלטות הכספיות. כאשר צריך אנו יודעים להמליץ על נותני שרותים משלימים בתחומי המשפטיים, ביטוחים, ניהול וארגון וכו'.
 במקרים רבים "ארגז כלי העבודה הכספיים" אותו אנו בונים בעסקים אותם אנו מלווים  מהווה עבורם פריצת דרך עסקית.

בעלי החברה ומקימיה
קובי מיכלין (M.B.A )מנכ"ל. ניהל אשראים עסקיים  בסניף גדול בקבוצת בנק הפועלים. כמו כן, שימש כאחראי קשרי לקוחות במרכז עסקים "מרכז" בקבוצת בנק הפועלים.
בעל ניסיון עשיר בניהול משא ומתן להשגת קווי אשראי. בעל מערכת היכרויות ענפה במערכת הבנקאית.
בעל ניסיון בייעוץ וליווי עסקי ושיווקי.
תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל-אביב.
דוקטורנט לפסיכולוגיה חיובית 
היה במשך 8 שנים מבעלי קבוצת "ראשק יעוץ פיננסי", שהיתה מהחברות המובילות בארץ בניהול כספים חיצוני של חברות בינוניות. כמו כן היתה החברה מבעלי חברת אימפקט שעסקה בהשקעות אקוויטי
מה תתרום לי, כלקוח, העבודה עם "שחקים"
* אקבל זמן איכות ושקט מקצועי לעבוד בתחום בו אני מתמחה ואתפנה לקדם את העסק שלי. בשחקים ידאגו שהחליפה הכספית  תתאים לי.
* אפסיק לקבל טלפונים מהבנק. אנחנו נהיה שם בשביל זה מדי יום ואתה תוכל להתקשר כשצריך.
* כל הזמן אדע "איפה אני עומד"- כלומר,מה המצב הפיננסי של העסק- עוד הרבה לפני שרואה החשבון שלי יבקר את הדוחות שלך. בניית העסק תיעשה מול תכנון מדוקדק ובקרה שוטפת.
* אוכל לצמוח וליישם את הרעיונות העסקיים שלי כאשר "שחקים" דואגת למעטפת הכספית . אוכל לדעת בבטחון יחסי האם זה כדאי, כמה זה עולה והאם ניתן לגייס את הכסף כדי לבצע זאת.
* הנה"ח שלי תיראה סוף סוף כמו שצריך. הדברים יהיו רשומים במקום, אקבל דוחות שקל לקרוא ולהבין – לא עוד יער שחור של מספרים ו"מונחים של רואי חשבון".
* אקבל פתרון כולל לכל בעיה פיננסית נדרשת.
* אקבל תוכנית עסקית פרקטית, המבוססת על נסיון "מהשטח".
* אקבל טיפול מאנשי מקצוע המתמחים ספציפית בתחומם, בנקאות, חשבות, תוכניות עסקיות וכדומה.
מדוע עוד כדאי לי להימנות על לקוחות שחקים
הפעילות העסקית המגוונת והעשירה אותה אנו מנהלים מהווה כר נרחב לשיתופי פעולה בין העסק שלי לבין עסקים אחרים ובין העסק שלי לבין שוק ההון.
לשחקים יש חברה אחות IMPACT, המתמחה בהשקעות בתעשייה מסורתית ובעסקים קיימים.
לשחקים מערכת קשרים ענפה והיכרות שוטפת עם נותני שרותים אחרים שיוכלו לתת לי שרות כשאדרש.צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים