רוצה להקים חנות בגדי ילדים ותינוקות ברעננה? לפניך מספר עובדות מעניינות על זכיינות חנות בגדי ילדים ותינוקות KIWI ברעננה

ישנם סוגי מודלים רבים ושונים בזכיינות: היקף, מתכונת, תמלוגים, קונסיגנציה, דמי השתתפות, בלעדיות, תמורה, תקופת זיכיון ועוד. בדרך כלל המודל הסטנדרטי המקובל הוא תמלוגים- במודל זה הזכיין משלם תשלום גדול בהתחלה כאשר הוא רוכש את הזיכיון ולאורך כל תקופת ההזדכות עליו להעביר תשלומי תמלוגים חודשיים למזכה. זיכיון KIWIברעננה דורש מהיזם השקעה חד פעמית כשבהמשך הוא מפריש את התמלוגים מהרווחים החודשיים שיש לו בעקבות פתיחת סניף KIWIברעננה. כמו כן על בעל זיכיון KIWIברעננה להשתתף עם המזכה בעלויות הפרסום וכן לציית לשאר סעיפי הסכם הזכיינות לפתוח KIWIברעננה.

פוטנציאל ההצלחה של  חנות בגדי ילדים ותינוקות KIWIברעננה

לKIWIסניפים רבים הפרוסים ברחבי הארץ ונחשבים לעסקים רווחיים ומצליחים. המותג KIWIהוא בעל קונוטציות חיוביות מאוד בעיני הלקוחות הישראלים ומביא עימו ערכים של איכות, מותג, יופי וסטייל. KIWIברעננה הוא עסק מצוין בעל עתודה גבוהה לרווחים טובים לארוך זמן. לפתוח KIWIברעננה פירושו להתחיל את העסק מפסגת ההר ללא כל שלבי ההתחלה המפרכים ובניית אמון הציבור בעסק, יצירת לקוחות ועוד.
הקמת עסק ברעננה טומנת בחובה סיכונים לא מעטים ליזם המתחיל שעדיין לא מכיר את עולם העסקים מקרוב. פתיחת סניף KIWIברעננה לעומת זאת חוסכת ממכם מראש את כל הסיכונים ומבטיחה לכם הצלחה מיידית ורציפה כאשר שם המותג והסחורה המבוקשת ניתנים לכם על מגש.

למה כדאי לפתוח סניף KIWIברעננה?

הקמת עסק ברעננה – העיר המתפתחת במרכז הארץ בתחום בגדי הילדים - פתיחת סניף KIWIברעננה  היא עסקה כדאית ומשתלמת כיון שכסניף של חברת המותג KIWIאתם נהנים מהידע המוקדם של קהל היעד שלכם והיכרותו עם המותג גם לפני שהחלטתם על פתיחת סניף KIWIברעננה. מבחינתכם פתיחת עסק ברעננה היא צעד כלכלי טהור אך מבחינת הלקוחות שלכם מדובר בבשורה טובה ומרעננת כאשר גם ברעננה ימוקם סניף של המותג הכל כך אהוב.
כאשר אתם שוקלים ומתלבטים לגבי רכישת זכיינות KIWIברעננה קחו בחשבון את כל היתרונות שהמותג KIWIמביא איתו היישר אל  פתיחת עסק ברעננה שלכם ומזניק את החנות ישר קדימה.

למה כדאי לפתוח חנות בגדי ילדים ותינוקות ברעננה?

בגדי תינוקות מבוקשים בכל עיר ובכל זמן על ידי כלל האוכלוסייה – הורי ילדים קונים להם בגדים לקראת עונה חדשה, בגלל מידה שגדלה במהירות וילדים עצמם כמובן הרוכשים בגדים לשימושם, אך גם אנשים ונשים רווקים נהנים לפנק את האחיין או האחיינית בבגד מתוק, עובדים קונים בגדי תינוק לחבר או חברה שהתברכו בתינוק חדש. פתיחת חנות בגדי ילדים ותינוקות ברעננה תאפשר להם לבצע את הרכישה בסניף זכיינות KIWIברעננה וליהנות מחווית קניה מוצלחת ושימושית.
פתיחת חנות בגדי ילדים ותינוקות ברעננה כאשר אתם זכיינים רשמיים של מותג כמו KIWIהיא צעד חכם שאתם עושים בכדי לשפר את הכנסותיכם באופן משמעותי ורווחי ביותר.

איך הפורטל הישראלי לזכיינות יכול לעזור לך להקים חנות בגדי ילדים ותינוקות רעננה?

אם בעבר היתה האופציה של רכישת זיכיון לKIWIברעננה מסורבלת וקשה והמחשבה על חנות בגדי ילדים ותינוקות ברעננה הייתה חלום רחוק הקשה למימוש. כיום בעזרת הפורטל הישראלי לזכיינות הכל הרבה יותר פשוט וזמין. אינכם צריכים לטרוח ולחפש בעצמכם בעלי מקצוע מתחומים שונים שיסייעו לכם בכל ההליך בדרך להשלמת זיכיון לKIWIברעננה ועד לפתיחה של חנות בגדי ילדים ותינוקות ברעננה משגשגת ומצליחה.
  • בפורטל הישראלי לזכיינות צוות מומחים מקצוענים בתחומם הנותנים הדרכה מלאה לכל יזם וליווי מקצועי שלו משלב הבירורים המקדים ועד אחרי פתיחת העסק.
  • הפורטל הישראלי לזכיינות מעמיד לשירות היזמים יועצי מס, יועצי אשראי ורואי חשבון שילוו אותו מהפן הכלכלי של הזכיינות.
  • הפורטל מלווה את היזם גם בשלב תכנון העסק, עיצוב הפנים שלו ובנייתו בפועל כאשר מעצבי פנים, קבלנים ובעלי מקצוע אחרים מהווים חלק בלתי נפרד מהצוות המנצח של הפורטל הישראלי לזכיינות.
  • לפורטל הישראלי הצלחות מוכחות וניסיון עשיר בליווי זכיינים בכל תחומי התעשייה: מזון, אופנה ועוד. בפורטל ניתן למצוא את המותגים המובילים בארץ המחפשים בעזרתו זכיין רציני שמעוניין להשקיע ולהרוויח בגדול. 

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת MYPHONE מחפשת זכיינים תותחים שמעוניינים להפעיל חנות או דוכן לטיפול בתקלות סלולר
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים