זכיינות עסקים

תחום הזכיינות לעסקים הוא תחום כלכלי נפוץ שאנשי עסקים רבים מאמצים כמודל מוצלח מאוד. הרעיון הינו פשוט ביסודו, והוא מדבר על כך, שעסקים שיש להם מותג חזק רוצים למנף את הצלחתו בצורה שבה הם מחפשים זכיין שינהל את הסניף בכוחות עצמו, בכספו ובכישרונותיו. המודל העסקי שונה מגוף אחד לשני, והוא נתון למשא ומתן בין שני הצדדים.

מטבע הדברים, מותג מוצלח ונדרש יימכר לזכיין בסכום שייקבע, נקוב בדולרים על פי שער הדולר והיורו, מאחר והזכיין מקבל מן המוכן מוניטין של מותג חזק, פרסום ועוד. מוצר שעדיין הינו אנונימי יימסר, לעיתים, בתמורה מעטה. יכולים להיות זכיינים בכל מיני תחומים כמו: מזון, הלבשה, שירותים פיננסים שכוללים המרת מטבעות ועוד.

עורך דין שמתמחה בתחום הזכיינות יכול לייעץ לזכיין כאשר הוא מתמודד מול בעל המותג, או להיפך, הוא יכול לייצג את החברה בעלת המותג מול הזכיין. הייצוג יכלול ייעוץ כלכלי, עריכת הסכמים, ייצוג משפטי ועוד. מומלץ לכל מי שמחפש לעסוק בתחום העסקי הזה להגיע עם ליווי משפטי מתאים.

זכיינות הוא מקצוע יותר ויותר פופולרי, המציע ליזמים הזדמנות ייחודית להקים עסק משלהם בתמיכה של ארגון גדול יותר. לפני שקונים צריך ללמוד מה היא זכיינות מומלצת?בבית הספר אונליין לזכיינות תוכלו ללמוד  ממומחים בתחום עם ידע וניסיון. מומחי הזיכיון הטובים ביותר יכולים לספק את העצות הטובות ביותר כיצד להתחיל ולהבטיח הצלחה במקצוע מתגמל זה.

צור קשר
:
:
:
:
...Loading...
חדשות
מיכל נגרין הזדמנות שלא כדאי לכם לפספס - רשת עיצוב התכשיטים והאפנה "מיכל נגרין" מגייסת זכיינים חדשים! פנו אלינו לפרטים נוספים.
» לפרטים
רשת coffe time מחפשת זכיינים להפעלת סניף פריים לוקיישן במתחם שרונה תל אביב
» לפרטים
דואו ספא במלון לאונרדו פלאזה י"ם זכיינות בסניף הירושלמי שלנו
» לפרטים
רשת מסעדות שניצליין ״לרשת מסעדות שניצליין דרושים זכיינים למיקומים אטרקטיביים לחולון וכפר סבא לפרטים 052-8183445״
» לפרטים
זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה דרוש זכיין לדוכן בפריים לוקיישן בעזריאלי חיפה , תנאים מסחריים מצוינים
» לפרטים
גולדות רשת הטוסט נקניק ״ גולדות רשת הטוסט נקניק והמהפכה החברתית הקימה 2 סניפים חדשים בראשל״צ ות״א . בעלי הרשת : הצלחה מסחררת ...״ לפרטים נוספים , יש למלא פרטים בצור קשר באתר.
» לפרטים
רשת מישמיש בגדי ילדים רשת מישמיש בגדי ילדים , מחפשת זכיינ/ית לחנות בפריים לוקיישן במרכז מסחרי בנצרת עלית , תנאים מסחריים מצויינים
» לפרטים