אור.סטור

אור.סטור

אור סטור נמצאת ברחוב הירקון תל-אביב
קבל מידע אודות זכיינות באור.סטור

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לרשת שתאיר כל בית בישראל

כל רעיון טוב מתחיל מהארה, לא מדובר דווקא במשהו רוחני, אלא בתובנה חזקה שיש לה ביקוש וצורך אמיתיים . ככה נולד מותג התאורה החדש אור.סטור,  שרואה אור על מנת להציע פתרונות תאורה מעוצבים ואיכותיים לקהלים רחבים. 

אם בעבר הרצון והתשוקה לסביבה מעוצבת ורמת לייף-סטייל גבוהה היו נחלתם של מעטים יחסית, כיום הדרישה לכך מגיעה מאוכלוסיות רבות ומגוונות. כדי לענות על הצורך ההולך וגובר הזה קמה אור.סטור. החזון של אור.סטור הוא להפוך לרשת ארצית גדולה, שתוביל תרבות עיצוב חדשה ומתקדמת בתחום התאורה בישראל. חנויות הרשת יעניקו חוויה נעימה, מוארת וחדשנית, שתהפוך את הביקור והקנייה בה לחובה לכל מי שמעוניין בשילוב בין עיצוב ברמה גבוהה ותמחור ידידותי. אור.סטור היא מיזם חדש מבית העיצוב היוקרתי אקסקלוסיב, חברה בעלת עשרות שנות ניסיון, מהמובילות בתחום העיצוב העילי. 

החיבור בין הידע הטכנולוגי המתקדם בתחום התאורה והעיצוב המוביל והמעודכן יוצרים שילוב מנצח לשוק הפרטי והעסקי כאחד. כעת באמצעות אור.סטור יוכלו ליהנות מהשילוב המנצח של אקסקלוסיב מגוון קהלים,  שלא יכול היה להרשות לעצמו זאת עד עכשיו. העוצמה של אקסקלוסיב תעמוד לרשות זכייני אור.סטור לאורך כל הדרך. צוות אקסקלוסיב ילווה את הזכיינים ויחלוק את הידע האדיר, שנצבר בחברה בתחומים מגוונים כגון:  בחירת המיקום והמוצרים, עיצוב והקמת החנות, הכשרת העובדים והקמת מערך השירות. הליווי שלנו יסייע להפוך כל חנות מרשת אור.סטור למוצלחת ורווחית.


אור סטור הוא קונספט חדש מבית אקסלוסיב תאורה שהינה רשת מובילה של תאורה לעשירון העליון. הקונספט הינו חנויות תאורה מעוצבות למעמד הביניים- מעוצב אבל במחיר שפוי

בכוונת אור.סטור לפתח רשת של זכיינים שיפעילו באופן מקצועי ורווחי חנויות קונספט למכירת גופי תאורה. לצורך כך, כל מועמד אשר ירצה לרכוש זיכיון להפעלת חנות יעבור תקופת הכשרה בת 6 שבועות באחת מהחנויות של רשת אקסקלוסיב בת"א. הזכיין ייחשף למגוון המוצרים של החברה, לשיטות העבודה המייחדות אותה ולשיטות מכירה שיאפשרו לו בעתיד לתפעל חנות שלו.

על הזכיין להיות בעל הון עצמי של לפחות 500,000 ₪. במידה ולזכיין יש משקיע, עליו לקבל את אישורה של החברה לזהות המשקיע. בכל מקרה על הזכיין להחזיק פחות 50% מהזכויות בזיכיון.

זכיינות היא שיטה המאפשרת לזכיין לנהל עסק בהצלחה , ללא ניסיון קודם או ידע בתחום. בשיטה זו החברה המזכה מציעה לאדם בודד או לחברה אחרת את הזכות, לעשות שימוש בשמה המסחרי של החברה המזכה, במוניטין שלה, במוצריה ובשירותיה. וכן בידע מקצועי, שיטות ניהול, מערכות שיווק, ספרי הפעלה ומערכות מידע.

דמי הזיכיון להפעלת חנות יעמדו על 200,000 ₪ בתוספת מע"מ. הזכיין יישא בעלויות הקמת החנות ע"פ מפרט של אדריכל/ממתג החברה. כל המוצרים אשר יימכרו בחנויות הרשת ירכשו באופן בלעדי מהחברה. הזכיין יעמיד לחברה ערבות בנקאית בסכום של ₪100,000 להבטחת התחייבויותיו ע"פ הסכם זיכיון.

תנאי הזכיינות

עלות הקמה משוערת
200,000 ש"ח
ערבות בנקאית
100,000 ש"ח
דמי הזכיינות
200,000 ש"ח + מע"מ

מפת הגעה