אמטרה מכוני אסתטיקה

אמטרה מכוני אסתטיקה

סוג הזכיינות   עלות מזון
גודל חנות נדרש מינימום 75-110 מ"ר   תמלוגים
מיקום מרכז מסחרי המהווה מוקד משיכה   פרסום 1.5%
עלות הקמה משוערת בין 400,000 ש"ח לבין 650,000 ש"ח   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון 180,000 ש"ח   ערבות קניון
עמלת זכיין 6.5%  
קבל מידע אודות זכיינות באמטרה מכוני אסתטיקה

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות אמטרה מכוני אסתטיקה

אמטרה מדיקל היא רשת מתקדמת של מכוני אסתטיקה המתמחה באסתטיקה מקצועית הקוסמוטולוגיה. אמטרה מכוני אסתטיקה היא בעלת ניסיון של למעלה מעשר שנים ופעילותה הענפה בתחום נעשית תחת פיקוח וליווי רפואי צמוד. הרשת מתמחה במגוון עשיר של טיפולים פרא רפואיים המאפשרים לך ליהנות מתוצאות מושלמות החל מהטיפול הראשון. השילוב הייחודי בין טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות ובין מגוון רחב של טיפולים, מספק הזדמנות נהדרת לרשת להעניק טיפול מקצועי עבור שלל מצבי עור שונים.

מגוון רחב של טיפולים בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות

רשת אמטרה מכוני אסתטיקה מציעה כיום לקהל לקוחותיה ליהנות מפתרונות כוללניים ואישיים כאחד להשגת תוצאות אופטימאליות עבור כל המצבים. זאת ללא מאמצים מיוחדים או הוצאות כספיות גבוהות יתר על המידה. הצוות המקצועי והמוביל של רשת אמטרה מדיקל צבר ניסיון מקצועי רחב ועשיר בתחום האסתטיקה והקוסמוטולוגיה, ובתוך כך מצליח כל פעם מחדש להתאים לכל לקוח ולקוחה את דרך הטיפול הטובה ביותר להשגת התוצאות המבוקשות.

מהם הטיפולים שמעניקה הרשת?

רשת אמטרה מדיקל מאפשרת לך כיום לבחור בין מגוון טיפולים מקצועיים מתקדמים בהתאמה אישית ולמען קבלת תוצאות אופטימאליות. בין שלל הטיפולים שמציעה הרשת ניתן למנות את הבאים: הבהרה של פיגמנטציה וכתמי שמש, מיצוק העור, הרמה והידוק לקבלת מרקם צעיר וחיוני יותר, ניקוי עמוק וטיהור של עור הפנים, טשטוש קמטים והעלמת קמטוטים על ידי הצערת העור, טיפולי פילינג מתקדמים לעור בגוון אחיד או עור זוהר, טיפול בצלוליט והצרת היקפים, טיפול בנימי דם, איפור קבוע, הסרת שיער במגוון שיטות וכן הלאה.

טיפולי אנטי אייג'ינג

אמטרה מדיקל מציעה לך כיום ליהנות מטיפול מתקדם וחדשני הנקרא RF,  IR ואקום אשר מצליח להאיץ את קצב ייצור סיבי הקולגן בעור על ידי יצירת גירויים למיצוק כללי של העור ולמראה מורם וצעיר יותר. טיפול זה נחשב ליעיל ביותר ובסופו ניתן להשיג תוצאות מרשימות ללא התערבות כירורגית והליכים פולשניים. הטיפול אורך כארבעים וחמש דקות ואיננו מלווה באי אלו תופעות לוואי. בתחילת כל טיפולי האנטי אייג'ינג נבנית תוכנית אישית עבור המטופל לאחר אבחון מדויק של מצב עורו.