באבא שופ

באבא שופ

סוג הזכיינות תפעולית   עלות מזון
גודל חנות נדרש   תמלוגים
מיקום רחובות ראשים, קניונים ומרכזים מסחריים   פרסום 1%
עלות הקמה משוערת 150,000 ₪   מלאי
תקופת זיכיון בכפוף לחוזה שכירות   ערבות מלאי 60,000 ₪
דמי זיכיון 60,000 ₪   ערבות קניון 3 חודשי שכ"ד וד"נ
עמלת זכיין 45%  
קבל מידע אודות זכיינות בבאבא שופ

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות באבא שופ

רשת באבא שופ BABA SHOP הינה רשת אופנה בסגנון בוהו שיק האהוב והמבוקש בארץ, ויחד עם זאת בעל היצע נמוך יחסית. רשת באבא שופ הוקמה בשנת 2014 ולה סניפים בארץ ובחו"ל אשר מציעים מגוון רחב של פריטי לבוש, אופנה ואקססוריז בסגנון בוהו שיק ובאיכות גבוהה.

חנויות הרשת מעוצבות בסגנון ייחודי המתאים לסגנון הבוהו של הרשת, ויוצר בכל חנות אווירה ייחודית המזכירה את מסעות הטיולים בתאילנד, הודו ומדינות המזרח, וכך כל אחת מחנויות הרשת מציעה לא רק בגדים ופריטי אופנה מעוצבים ומיוחדים, אלא גם חווית קניה אשר לוקחת את הלקוח להפסקה מהעולם המודרני בו אנו חיים והחנויות המוכרות ומעבירה אותו לעולם רגוע יותר, לסגנון אליו הוא מתחבר יותר ולהנאה אמיתית בזמן הרכישה.

בואו והצטרפו להצלחה של הרשת

החל מהרבעון האחרון של שנת 2017 החלה רשת באבא שופ לגייס זכיינים להקמת סניפים חדשים בכל רחבי הארץ, סניפים אשר יפעלו על פי מודל ייחודי אשר יגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה של הזכיין ובכלל, יאפשר לו להיכנס לנישה שאמנם מבוקשת מאוד בארץ, אך עדיין אין בה מתחרים רבים.

אם אתם מתחברים לסגנון הבוהו שיק ואם אתם חולמים על עסק אופנה מצליח משלכם אשר נמצא בנישה ייחודית ומעניק מענה לסגנון של רבים בארץ, בואו להצטרף למשפחת באבא שופ.

עם סיוע לאורך כל הדרך וייעוץ מקצועי ממנהלי הרשת ומקימיה תוכלו להיות בטוחים כי תצליחו להגיע להצלחה עליה אתם חולמים ולהוביל את העסק שלכם קדימה!