בית הפול

בית הפול

מזון
סוג הזכיינות   עלות מזון 25%
גודל חנות נדרש 60-70 מטר   תמלוגים 5%
מיקום קניונים מרכזי מסחר ורחובות ראשיים   פרסום 1%
עלות הקמה משוערת 200,000₪   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי אין
דמי זיכיון 100,000₪   ערבות קניון 3 חודשי שכ״ד ודמי ניהול
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בבית הפול

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות בית הפול

בית הפול הינו ללא ספק אחד מאבני הפינה של הקולינריה הבאר שבעית. בית הפול נמצא באותה פינה כבר למעלה מ50 שנה, והפך להיות מוסד קולינרי מוכר בכל רחבי הארץ. במקום ניתן ליהנות מארוחה משביעה בכל שעות היום, שירות אדיב וכמובן, מנות טעימות ומשובחות המורכבות מחומרי גלם טריים ואיכותיים וממתכונים מסורתיים המלווים את בני המשפחה כבר שנים רבות.

הפיתה – סביח – פול של "בית הפול" מעוצבת באותה צורה בה עוצבה לפני 50 שנה – מדובר בפיתה גדולה מאוד מלאה בחומוס, חצילים מטוגנים,] ביצה מרוסקת, סלטים, פול רותח וכמה כדורי פלאפל. כל זה מוצע במחיר נמוך מאוד אשר גורם לרבים לבוא למקום לאכול את ארוחת הצהריים שלהם ובכלל, בכל הזדמנות אחרת.

זכיינות לבית הפול עכשיו זה אפשרי!

אם יצא לכם כמה פעמים להגיע אל בית הפול ולהתרשם מהתור הארוך ומהלקוחות הרבים אשר מגיעים באופן קבוע במקום, דבר שהייתם שמחים שיקרה גם בעסק שלכם, עכשיו יש לכם הזדמנות לעשות את זה!

בית הפול מתחילים בגיוס של זכיינים להקמת סניפים חדשים בכל רחבי הארץ ומאפשרים לכם להצטרף למשפחה ולהצלחה עם כל המידע לו אתם זקוקים בכדי לפתוח סניף מצליח משלכם (כולל המתכון הסודי כמובן!).

אז למה אתם מחכים? פנו אלינו כבר עכשיו בעזרת טופס יצירת הקשר המצורף בעמוד זה ונשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך עד לסניף משלכם של "בית הפול".