בלחמניה

בלחמניה

סוג הזכיינות   עלות מזון 25/30 אחוז מהברוטו
גודל חנות נדרש מינימום 15 מטר לא כולל שולחנות ובר לישיבה   תמלוגים
מיקום מקום עם תנועת אנשים מרובה וחניה   פרסום
עלות הקמה משוערת 70-120 אלף תלוי בגודל ומצב החנות   מלאי 10/15 אלף ₪
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון   ערבות קניון
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בבלחמניה

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות בלחמניה

הנסיעות הרבות של בעלי הרשת לחו"ל הביאו אותם להבחנה בדוכני מזון מהיר רבים אשר נפוצים מאוד מעבר לים, ופחות רואים אותם בישראל. דוכנים לממכר נקניקיות בלחמניה לא נמצאים היום בכל מקום בארץ, כפי שניתן לראות בחו"ל, ומדובר בקונספט ייחודי שיכול להוביל לרווחים נאים ופופולאריות רבה.

הרשת "בלחמניה" הוקמה בשנת 2014 ומיד זכתה לפופולאריות רבה וביקוש עצום אצל הלקוחות השונים. הרשת מעניקה אפשרות בחירה בין מגוון רחב של נקניקיות בטעמים שונים כך שאתם יכולים לשכוח מהנקניקיה המשמימה בלחמניה שכולנו מכירים, ולהכיר טעמים מיוחדים יותר וחוויה קולינרית שתשאיר לכם בכל פעם טעם של עוד.

ההזדמנות שלכם לעסק משלכם!

רשת "בלחמניה" נמצאת ממש עכשיו בסבב גיוס של זכיינים חדשים ומציעה לכם הזדמנות לעסק מצליח משלכם! בתנאי זכיינות נוחים ומשתלמים תוכלו גם אתם להקים חנות מבוקשת ופופולארית באזור שלכם ולזכות לקהל רב מידי יום.

אז למה אתם מחכים? השאירו את הפרטים שלכם בטופס צור הקשר באתר ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים הדרושים, מענה לכל שאלה וכמובן, אפשרות לקבוע פגישה ראשונית בה תקבלו את כל המידע לו אתם זקוקים ותוכלו להתקדם אל עבר רכישת זיכיון לסניף "בלחמניה" משלכם.

צוות זכיינות ישראל מלווה אתכם לאורך כל הדרך עד לחתימה על הסכם הזיכיון, יחד עם יועצים מומחים, חברות מימון מקצועיות ועורכי דין בעלי התמחות בתחום הזכיינות.