בליקר בייקרי

בליקר בייקרי

רשת קונדיטוריות בוטיק
סוג הזכיינות תפעולית   עלות מזון 30%
גודל חנות נדרש 80-200 מ"ר   תמלוגים 4%
מיקום קניונים / רחובות ראשיים / מרכזי קניות / שכונות   פרסום 1%
עלות הקמה משוערת 1,200,000 ש"ח   מלאי קניה
תקופת זיכיון ללא הגבלה   ערבות מלאי אין
דמי זיכיון 200,000 ש"ח   ערבות קניון ע"פ דרישה
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בבליקר בייקרי

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות בליקר בייקרי

 
לפני כשלוש שנים, החליטו השותפים בבליקר דני כץ וליאור וכולדר יחד עם השף קונדיטור אורן בקר, בוגר הקורדון בלו, להגשים חלום ילדות ישן ולפתוח את ה-Bleecker Bakery , קונדיטוריית בוטיק מוקפדת ומדויקת במגע אישי, חם ואוהב.

מתוך המאפייה של ה-Bleecker bakery מפיץ אורן בקר, מדי בוקר, ריחות נפלאים ומשכרים של מאפים טריים, עוגיות בשלל טעמים, קישים מפתים ודברי מאפה פיקנטיים. בויטרינה השקופה מוצגים לראווה קינוחים ומתוקים מעשה ידיו, עוגות מוס עשירות, טארטלטים ומוצרי פטיסרי מרהיבים נוספים, כמו במיטב המוסדות שבבירות אירופה.

מאז פתיחת הסניף הראשון בפתח תקווה, זכתה ה – Bleecker bakery לאהדה רבה בקרב הקהל הישראלי והפכה לרשת מצליחה. בעקבות הסניף הראשון נפתחו ברחבי הארץ שישה סניפים נוספים – בזכרון יעקב, נתניה, תל אביב,ירושלים, רעננה וכפר סבא המגישים כולם את מוצרי הרשת הטריים באווירת בית קפה אירופית, מסוגננת ומזמינה.

בנוסף למגוון הרחב של המאפים והמתוקים שהפכו את רשת קונדיטוריות הבוטיק לסיפור הצלחה, מציעים סניפי ה- Bleecker Bakery חווית תפריט עשיר ומוקפד הכולל ארוחות בוקר מפנקות, כריכים טריים, סלטים רעננים ומנות נוספות.

לזכיינים יתקבל ליווי, הדרכה ופיתוח לאורך כל הדרך על מנת להמשיך את ההצלחה המסחררת של הרשת ולשמור על הרמה הגבוהה שמציעה הרשת.