ברברי

ברברי

סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון 33%
גודל חנות נדרש 50 מ"ר   תמלוגים
מיקום קניונים רחובות ראשיים   פרסום
עלות הקמה משוערת   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון   ערבות קניון שלושה חודשי שכ"ד
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בברברי

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות ברברי

אם אתם מחפשים משהו לחטוף "על הדרך" BarBari  הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. אוכל מהיר ואיכותי, כזה שמשאיר טעם של עוד, וכזה שחוזרים אליו פעם אחר פעם.  BarBari   הינה רשת מזון ייחודית ואיכותית, אשר הוקמה בשנת 2011 ומאז היא משרתת לקוחות מרוצים ברמה הגבוהה ביותר. הרשת מציעה קונספט ייחודי אשר מבוסס על כריכים טעימים של לחם מרוקאי, והתפריט כולל מגוון בשרים גדול, סלטים, מנות צמחוניות, תוספות מחוץ למנה ובתוך המנה, וכמובן ארוחת ילדים איכותית שילדים אוהבים.

זכיינות ברשת

רשת BarBari   עובדת בשיטת הזכיינות וככזו, היא מחפשת זכיינים איכותיים שיש להם תשוקה לעסק בתחום המזון ורוצים לתת שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר. הזכיין מחוייב לשמור על ניקיון מקסימלי, ולהכין מזון מהיר טעים ואיכותי. כל זכיין עובר ברשת הדרכה מקיפה והכשרה כוללת אשר תסייע לו לנהל את העסק בצורה חכמה וטובה, בשביל הצלחה ושגשוג ובסופו של דבר בשביל לקוחות רבים מרוצים שחוזרים פעם אחר פעם ליהנות ממה שהרשת מציעה. אז אם אתה או את מחפשים לפתוח עסק בתחום המזון, רשת BarBari   היא בשבילכם.

איכות

על איכות החומרים לא מתפשרים ברשת BarBari  והספקים נבדקים בקפידה לפני תחילת העבודה השוטפת עימם. ההבנה שחומרי גלם טובים ואיכותיים יחד עם עובדים מעולים ומקצועיים יוצרים מוצר טוב וטעים היא מה שמלווה אותנו לאורך כל הדר. הכול לטובת הלקוח ולשביעות רצונו.

שירות לקוחות

הלקוחות שלנו הם הפרנסה שלנו, ואנו מתייחסים אליהם בהתאם. כל לקוח הוא עולם ומלואו אצלנו, ואנו עושים הכל על מנת שייצא שבע רצון שבע בטן. שירת הלקוחות אצלנו ב- BarBari   ניתן ברמה הגבוהה ביותר, וכוח האדם אצלנו עובר הכשרות מתאימות הן בפן המקצועי והן בפן השירותי.

אז אם אתם רעבים ומחפשים אוכל איכותי, היכנסו אלינו ל- BarBari  ותהנו מאוכל מהיר ברמה הגבוהה ביותר. ואם אתם זכיינים בפטנציאל נשמח לצרף אתכם למשפחת BarBari  , משפחה אשר חרטה על דגלה אמינות, שירות מעולה, מקצועיות, ויחסי אנוש מעולים. רשת BarBari  המובילה בתחום המזון המהיר לכל אדם.