גולדן רוז Golden Rose

סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון
גודל חנות נדרש 50-100 מ"ר   תמלוגים
מיקום קניונים בלבד   פרסום
עלות הקמה משוערת 200,000   מלאי בקניה
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון 80,000   ערבות קניון
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בגולדן רוז Golden Rose

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות גולדן רוז Golden Rose

גולדן רוז הינה אחת מחברות הטיפוח המובילות באירופה, אשר משתייכת לקונצרן הענק "ארקולקוסמטיק". החברה מייצרת מוצרי קוסמטיקה ואיפור תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש, מחקרים מעמיקים על כל מוצר ומוצר והצמדות לטרנדים המובילים בתחום, ואת כל המוצרים הללו היא משווקת במחירים נוחים ומשתלמים המתאימים לכל כיס. בנוסף, כל מוצרי החברה לא מנוסים על בעלי חיים, יתרון של ממש בתחום הטיפוח והקוסמטיקה.

כיום, גולדן רוז משווקת מוצרי איפור בלמעלה מ 100 מדינות בכל רחבי העולם, ומוצריה הופכים לפופולאריים ומבוקשים מאוד על ידי אמני האיפור המובילים וחובבי האיפור והקוסמטיקה הידועים ביותר.

בואו והצטרפו להצלחה!

רשת גולדן רוז מתפתחת כיום גם בישראל, ומיום ליום מוקמים יותר ויותר סניפים של הרשת בכל רחבי הארץ. אם אתם שואפים לחנות קוסמטיקה וטיפוח ייחודית משלכם, ואם אתם מחפשים עסק מצליח אשר ימשוך כמה שיותר לקוחות מכל האזור, ויעניק להן אפשרות למצוא את מוצרי הטיפוח והאיפור האהובים עליהן במחירים נוחים ומשתלמים, זכיינות לרשת גולדן רוז היא התשובה.

ממש עכשיו החברה מגייסת זכיינים להקמה של סניפים חדשים בכל רחבי הארץ, ואתם מוזמנים להצטרף להצלחה! השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר באתר, או חייגו אלינו, ונשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ומקיף, לסייע עם פתרונות מימון, הפניה לייעוץ משפטי וכל מה שתהיו זקוקים לו בדרך לזכיינות המוצלחת!