גרעיני ויטורי

גרעיני ויטורי

סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון
גודל חנות נדרש 100 מ"ר   תמלוגים 3%
מיקום מרכזים מסחריים / רחובות ראשיים   פרסום 1%
עלות הקמה משוערת 150,000 ש"ח   מלאי 80,000 ש"ח
תקופת זיכיון   ערבות מלאי אין
דמי זיכיון 50,000 ש"ח   ערבות קניון 3 חודשי שכ״ד ודמי ניהול
עמלת זכיין 45%  
קבל מידע אודות זכיינות בגרעיני ויטורי

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות גרעיני ויטורי

רשת גרעיני ויטורי הינה רשת אשר נוסדה כבר בשנת 1970 ומציעה מגוון רחב של פיצוחים באיכות גבוהה ובטעמים המשאירים זיכרון אצל כל אחד.

מפעל הפיצוחים של הרשת ממוקם ביבנה ובו קולים את כל הפיצוחים במקום, תוך שימוש בטכניקות ייחודיות ושילוב טעמים אשר הופכים את הפיצוחים למפתים יותר, טעימים יותר ומבוקשים בכל חנות ברחבי הארץ

בנוסף לכל זאת, ברשת גרעיני ויטורי מקפידים לשמור על מחירים נוחים ומשתלמים כך שכולם יוכלו ליהנות מהפיצוחים הטעימים של הרשת.

זכיינות לחנות פיצוחים עכשיו גם אתם יכולים!

תמיד רציתם לפתוח חנות פיצוחים משלכם אך חששתם מהסיכונים הקיימים בפתיחה של עסק חדש ולא מוכר או מהקמה של עסק ללא ניסיון קודם, עכשיו אתם יכולים למחוק את כל החששות הללו ופשוט להצטרף להצלחה של משפחת גרעיני ויטורי.

הרשת תעניק לכם ליווי מלא לאורך כל הדרך, ייעוץ מקצועי וכמובן, אספקה ישירה של המוצרים במחירים סיטונאיים משתלמים אשר יגדילו את הרווח שלכם.

אז למה אתם מחכים? אם אתם רוצים לפתוח חנות פיצוחים משלכם באזור בו אתם מתגוררים, חייגו עכשיו אל קבוצת זכיינות ישראל או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם פרטים לגבי הזכיינות, מענה לכל שאלה וליווי אישי עד לחתימה על הסכם הזיכיון שלכם.