וולפנייטס

וולפנייטס

סוג הזכיינות   עלות מזון
גודל חנות נדרש   תמלוגים
מיקום   פרסום
עלות הקמה משוערת   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון   ערבות קניון
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בוולפנייטס

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות וולפנייטס

רשת wolfnights, וולפנייטס, הינה רשת שהוקמה על ידי מקימי "סרגוס", והיא קיימת בתל אביב כבר משנת 2005. הקונספט הייחודי של מסעדת וולפנייטס הינו קונספט אשר כולל שימוש בשני עולמות קולינריים שונים – מטבח גורמה ואוכל מהיר.

במסעדות הרשת ניתן למצוא מנות באיכות גבוהה מאוד ללא פשרות, מחומרי גלם טריים ומובחרים, אך מנות פשוטות, ממוקדות ומהירות. כך,כל אחד יכול להרשות לעצמו את האוכל המהיר שהוא אוהב מבלי להתפשר על איכות האוכל שהוא מכניס אל הגוף ומבלי להתפשר על הטעמים.

כל לקוח יכול לוודא זאת בקלות, במסעדות הרשת המטבח הוא מבטח פתוח כך שכל לקוח יכול להתרשם מהניקיון, היעילות, המהירות והמקצועיות של עובדי המטבח בזמן הכנת המנות.

למה זכיינות לוולפנייטס?

זכיינות לרשת וולפנייטס יכולה לחשוף אתכם לעולם שלם של מאכלים, טעמים קולינריים מיוחדים ומנות בדיוק כמו שאתם אוהבים – רק הרבה יותר טובות. הקונספט הזה יאפשר לכם להקים עסק חדשני ומיוחד באזור בו אתם מתגוררים, עסק בעל ביקוש שרק ילך ויגדל ועסק שיצבור תאוצה מהירה יותר ויותר בכל יום שיעבור.

בעלי הרשת מציעים לכם ליווי מלא לאורך כל תהליך הקמת העסק, וגם לאחר מכן, בכדי לוודא כי העסק שלכם עומד בקריטריונים של רשת וולפנייטס ומצליח לממש את הפוטנציאל הרב הגלום בו בצורה הטובה ביותר.

אז למה אתם מחכים? השאירו את הפרטים שלכם בטופס צור הקשר באתר ונציג מקצועי יחזור אליכם עם מידע לגבי הזכיינות בהקדם.