מאצ'ו מאצ'ו

מאצ'ו מאצ'ו

מזון
סוג הזכיינות   עלות מזון
גודל חנות נדרש 60-70 מטר   תמלוגים 3.5% עד 5% מדורג
מיקום רחוב ראשי   פרסום 1.5%
עלות הקמה משוערת 350,000 ש"ח   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון 150,000 ש"ח   ערבות קניון
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות במאצ'ו מאצ'ו

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות מאצ'ו מאצ'ו

רשת מאצ'ו מאצ'ו התחילה מדוכן של כריכי בשר בסגנון דרום אמריקאי ברחוב דיזינגוף בתל אביב, וכזרוע של פלאפל גבאי המיתולוגי הממוקם בסמוך. ההצלחה של דוכן הכריכים לא איחרה לבוא וכיום ישנם שני סניפים המגישים כריכי בשר איכותיים במחירים משתלמים ושווים לכל כיס.

כריכי הבשר של רשת מאצ'ו מאצ'ו מעניקים חוויה קולינרית איכותית לכל מי שטועם אותם. מדובר ברשת אשר מקפידה על שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים ברמה הגבוהה ביותר, ושיטות עבודה אשר הופכות כל כריך להרבה יותר מיוחד ולבעל טעמים בלתי נשכחים.

לרשת מחלקת מיתוג ופיתוח ברמה המקצועית ביותר, מחלקה אשר בזכותה גם הסניפים עצמם מעוצבים ברמה גבוהה מאוד והביקור בהם הינו חוויה, מעבר לחוויה הקולינרית המיוחדת.

הצטרפו כזכיינים לרשת מאצ'ו מאצ'ו

כיום רשת מאצ'ו מאצ'ו נמצאת בסבב של גיוס זכיינים חדשים אשר מעוניינים להצטרף אל הרשת ולקחת חלק בהצלחה שלה. הצוות המקצועי אשר הקים את הרשת והוביל אותה להצלחה בה היא נמצאת היום ילווה אתכם צעד צעד ויסייע לכם להקים סניף מצליח משלכם באזור בו אתם מתגוררים.

אז למה אתם מחכים? השאירו כבר עכשיו פרטים בטופס צור הקשר באתר ונציגים מומחים מטעמינו יחזרו אליכם עם כל הפרטים הדרושים ועם  תשובה לכל שאלה שיש לכם. כך תוכלו להתחיל בתהליך הזכיינות בצורה טובה עד שבתוך תקופה קצרה מהיום תהיו בעלים של סניף מאצ'ו מאצ'ו מצליח ופופולארי משלכם!