מוש מוש טורטיה

מוש מוש טורטיה

סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון 30%
גודל חנות נדרש 60-100 מ'.   תמלוגים 5%
מיקום רחובות ראשיים ואזורי תעשיה   פרסום 1%
עלות הקמה משוערת 300,000 ש"ח   מלאי בקניה
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון 50,000 ש"ח   ערבות קניון 3 חודשי שכ"ד
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות במוש מוש טורטיה

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות מוש מוש טורטיה

חולמים להביא את הטעמים המקסיקנים לעיר המגורים שלכם? בואו להגשים את החלום!

רשת "מוש מוש טורטיה" הינה רשת אשר מביאה את הטעמים המקסיקניים האהובים אל תוך הערים והיישובים, ומביאה את בשורת האוכל האיכותי והמוקפד אותו כולנו זוכרים מהטיולים במקסיקו – אל הארץ שלנו.

מוש מוש טורטיה מציעים תפריט מגוון ועשיר הכולל מגוון מאכלים מקסיקנים אהובים לצד מנות משודרגות המותאמות לקהל הישראלי ומציע חוויה קולינרית ייחודית ואמיתית שלא תמצאו בשום מקום אחר!

אם אתם חולמים להקים עסק בתחום המזון, ומחפשים נישה ייחודית שתוביל אתכם להצלחה – אין ספק כי מוש מוש טורטיה הם הבחירה הנכונה!

מלווים אתכם כל הדרך להצלחה!

אנו בקבוצת זכיינות ישראל מעניקים לכם ליווי מקצועי לאורך כל הדרך עד לחתימה על הסכם הזכיינות המוצלח – אנו נעניק לכם ייעוץ מקצועי ממומחים בתחום הזכיינות, נקשר אתכם אל אנשי מקצוע כמו עורכי דין, חברות מימון וכדומה ונפעל על מנת שתוכלו להשלים את רכישת הזכיינות על הצד הטוב ביותר.

לאחר שיסתיים החלק שלנו – הליווי יעבור אל חברת מוש מוש טורטיה. מנהלי החברה ילוו אתכם לאורך כל הדרך בהקמת העסק, וכמובן – גם אחריו, ויסייעו לכם להקים את העסק שלכם בצורה מוצלחת ונכונה. כך, החששות הכבדים אשר לרוב מאפיינים הקמת עסק חדש, במיוחד בתחום המזון, יכולים לרדת אט אט ואתם יכולים להיות בטוחים כי אתם בדרך להצלחה שתמיד חלמתם עליה!

אז למה אתם מחכים? השאירו את הפרטים שלכם באתר ואחד מיועצי הזכיינות המקצועיים שלנו יחזור אליכם בהקדם עם כל המידע!