מיכל נגרין

מיכל נגרין

סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון
גודל חנות נדרש 50 מ״ר   תמלוגים אין
מיקום קניונים מובילים בלבד   פרסום
עלות הקמה משוערת 200,000₪   מלאי 350,000₪
תקופת זיכיון בכפוף להסכם שכירות   ערבות מלאי
דמי זיכיון 100,000₪   ערבות קניון 3 חודשי שכ״ד ודמי ניהול
עמלת זכיין 43%  
קבל מידע אודות זכיינות במיכל נגרין

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות מיכל נגרין

חברת מיכל נגרין עיצובים הינה חברה אשר נוסדה בשנת 1988 בישראל, וכיום היא מותג לייף סטייל מפורסם המונה כ- 70 חנויות בישראל ומעל 65 חנויות קונספט במדינות רבות נוספות ברחבי העולם. מיכל נגרין היא מעצבת ייחודית המעצבת ומייצרת מוצרים מיוחדים הפופולאריים בכל רחבי העולם.

מותג הלייף סטייל מיכל נגרין מציע מגוון רחב של קולקציות בעבודת יד ובשיבוץ אבני סברובסקי יוקרתיות, קולקציות אשר בהן ניתן למצוא: תכשיטים, אביזרי אופנה, אקססוריז ומוצרי לייף סטייל שונים. פעמיים בשנה מציעה מיכל נגרין שתי קולקציות גדולות, ושתיים קטנות אשר כוללים מוצרים מיוחדים בעבודת יד והתאמה של עיצובים לסגנונות המבוקשים על ידי לקוחות החברה, עיצובים אשר מעניקים לכל אישה אפשרות לחוש נשית יותר, ומרשימה יותר.

מיכל נגרין מגייסת זכיינים חדשים!

בימים אלו אנחנו ממשיכים להרחיב את פעילותנו ושמחים להציע הזדמנות אקסקלוסיבית להצטרף למשפחת הזכיינים שלנו ולפתוח סניף מצליח של מיכל נגרין באזור המגורים שלכם.

זכייני הרשת זוכים לליווי מקצועי בכל שלבי הקמת העסק ובניהולו, וזוכים לפתוח חנות בעלת שם של רשת מוכרת ומוניטין שיסייע למשוך לקוחות רבים אל בית העסק כבר מהיום הראשון שלו, לקוחות אשר נאמנים למוצריה של מיכל נגרין ופוקדים את חנויות הרשת פעמים רבות, וכמעט לאחר כל השקעה של קולקציה חדשה.

פנו אלינו לפרטים נוספים!

* אנו מתנצלים מראש אך רק פניות מתאימות תיעננה *.