מיסטר פרצל

מיסטר פרצל

רווח תפעולי נקי: 30%
סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון 18%
גודל חנות נדרש דוכן   תמלוגים
מיקום קניונים   פרסום 0.5%
עלות הקמה משוערת כולל דמי זיכיון 350,000 ש"ח   מלאי
תקופת זיכיון ללא הגבלה   ערבות מלאי
דמי זיכיון   ערבות קניון לפי דרישה
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות במיסטר פרצל

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות מיסטר פרצל

מיסטר פרצל, Mr. Pretzels, הינה רשת בינלאומית הכוללת חנויות ודוכנים של פרצלים טעימים, טריים וחמים במגוון רחב של ציפויים מיוחדים. כל הפרצלים נאפים במקום מבצק ממתכון סודי ומיוחד בדיוק כפי שאתם אוהבים – רך במפנים וקאנצ'י מבחוץ.

בנוסף, בכדי לשדרג את חווית הפרצל שלכם, ברשת מיסטר פרצל אתם יכולים לבחור ציפוי מיוחד לפרצל שלכם אשר ימס עליו בזמן האפיה ויעניק לו טעם מיוחד בדיוק כמו שאתם אוהבים.

כך, עם התאמה למגוון רחב של טעמים ומגוון לקוחות שונים, רשת מיסטר פרצל מספקת לכל אחד אפשרות לרכוש את הפרצל האהוב עליו, מה שמושך לקוחות רבים אל דוכני הרשת מידי יום.

עברו לדף זכיינות מיסטר פרעצל באתר Fran & Mark בשיתוף זכיינות ישראל

הצטרפו כזכיינים לרשת מיסטר פרצל

אם גם אתם רוצים לפתוח דוכן מיוחד ולהצטרף כזכיינים לרשת מיסטר פרצל, זו ההזדמנות שלכם. רשת מיסטר פרצל מגייסת זכיינים חדשים להקמה של דוכנים בכל רחבי הארץ דרך חברת זכיינות ישראל, ומציעה גם לכם להצטרף להצלחה העולמית של הרשת!

מה אתם צריכים לעשות? פשוט מאוד – השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס צור הקשר באתר ובתוך זמן קצר יחזור אליכם יועץ מקצועי מבית זכיינות ישראל שיעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים על הרשת.

בנוסף, מנהלי הרשת בישראל יעניקו לכם ליווי מלא לאורך כל הדרך, יסייעו לכם לנהל את הדוכן או החנות ולהפוך את הזכיינות שרכשתם להצלחה גדולה!