ניילס גאלרי

ניילס גאלרי

רווח גולמי לזכיין 50%
סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון
גודל חנות נדרש 10-15 מ"ר   תמלוגים 5%
מיקום קניונים ומרכזים מסחריים   פרסום 1%
עלות הקמה משוערת 150,000   מלאי בקניה
תקופת זיכיון בכפוף לתקופת שכירות   ערבות מלאי אין
דמי זיכיון 100,000   ערבות קניון 3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בניילס גאלרי

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות ניילס גאלרי

רגע לפני אירוע, דייט או פגישה חשובה בעבודה, הפדיקוריסטית פנויה רק בעוד חודש והקוסמטיקאית בכלל לא עונה לטלפון. מה עושים? הולכים לקניון!
הפעם, אנחנו רוצים לערוך לכם היכרות עם Nails Gallery, מתחמי טיפוח סופר מיוחדים, אשר התחילו לכבוש את הקניונים בישראל. הרעיון הוא פשוט - לאפשר לנשים וגברים לעצור לרגע את מירוץ החיים המטורף, ולהיכנס לפינה נעימה ושקטה במתחם טיפוח זמין ונגיש, גם באמצע סיבוב שופינג בקניון. בסניפים של Nails Gallery מוענקים טיפולי מניקור ופדיקור על כל גווניו, טיפולי שעווה והסרת שיער, בניית ציפורניים, עיצוב גבות ואף שירותי טיפוח שיער ואיסוף צמות. כל הטיפולים נינתים ע"י צוות נשים מקצועיות ומיומנויות ביותר, תוך שימוש במוצרים האיכותיים ביותר של חברות הטיפוח המובילות בעולם, כגון L'Oreal,  ESSIE, O.P.I ועוד.
לרשת Nails Gallery חברות מועדון רבות הנהנות ממבצעים והנחות על מוצרים נלווים. בנוסף, הרשת מקיימת שיתופי פעולה הדוקים עם חברות, ארגונים ורשויות מקומיות, המציעות לעובדיהם טיפולי טיפוח וספא במחירים מוזלים.
ל-Nails Gallery קיימים 4 סניפים פעילים ביותר, ובקרוב מאוד עתידים להיפתח עוד שלושה סניפים נוספים במקומות שונים בארץ. גלי בנימין, מנהלת החברה ויוזמת הרעיון, לא מתכננת לעצור ומפתחת כל העת את המותג העולה של nails Gallery. כעת לרשת דרושות זכייניות נוספות אשר ימנפו את ההצלחה לעוד ועוד קניונים ברחבי הארץ
זו יכולה להיות ההזדמנות הגדולה ביותר שלך. אם את בעלת זיקה לתחום היופי והטיפוח, אם את אישה חזקה, אסרטיבית, מאמינה בעצמך ובעבודה קשה, Nails Gallery מחפשת אותך. זה הזמן שלך לצמוח. צרי קשר כבר עכשיו -