נעלי קרוקס

נעלי קרוקס

סוג הזכיינות תפעולית   עלות מזון
גודל חנות נדרש 60-140 מ"ר   תמלוגים
מיקום   פרסום אין
עלות הקמה משוערת 200,000₪   מלאי
תקופת זיכיון   ערבות מלאי אין
דמי זיכיון 100,000₪   ערבות קניון 3 חודשים
עמלת זכיין 40%  
קבל מידע אודות זכיינות בנעלי קרוקס

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות נעלי קרוקס

המותג נעלי קרוקס יצא לאור בשנת 2002 באחת מתצוגות היאכטות בדרום ארה"ב. הנעליים אשר נחשפו במהלך התצוגה משכו מיד רבים בזכות קלות הנעל, הצבעוניות של הדגמים השונים, העובדה שהיא צפה במים ולא משאירה עקבות ומעל הכל, הנוחות של הנעל. נעלי הנוחות של חברת קרוקס מיוצרים מחומר ייחודי אשר נקרא Crocslite, חומר קל מאוד, אשר מסוגל ליצור בידוד מחום וקור, קל לניקוי, מונע הצטברות חיידקים ולא מחליק.

מאז ועד היום מותג ההנעלה קרוקס הפך לשם דבר בישראל ובכל רחבי העולם, ובכל יום נמכרים אלפי נעליים בחנויות השונות. כמובן, המותג מתפתח כל הזמן ולצד הדגמים הקלאסיים אתם יכולים למצוא עוד מגוון רחב של דגמים אפנתיים המותאמים לכל לבוש ולכל אחת ואחת.

הצטרפו כזכיינים לרשת קרוקס!

חולמים להקים חנות נעליים משלכם? רוצים לפתוח עסק עם פוטנציאל רווח גדול וביקוש עצום בכל מקום בארץ? עכשיו אתם יכולים להגשים את החלום!

רשת קרוקס מגייסת זכיינים חדשים יחד עם זכיינות ישראל, ואנו מציעים לכם ליווי מקצועי מלא לאורך כל הדרך, סיוע במימון, התייעצות משפטית וכל מה שאתם זקוקים לו בכדי להגשים את החלום.

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים עכשיו בטופס יצירת הקשר באתר, או חייגו אלינו, ויועץ מקצועי יעמוד לרשותכם עד לרגע החתימה על הסכם הזיכיון, ואפילו לאחר מכן.