סגהדורו

סגהדורו

רשת סגהדורו היא רשת המציעה מזון מהיר מבוסס נקניקיות, בשרים, המבורגרים ושניצלים של טירת צבי. הרשת הוקמה בתחילת שנות האלפיים, וכעת מעוניינת להרחיב את פעילותה עם עוד 5 סניפים באזור צפון הארץ, אזור הפעילות המרכזי שלה. הרשת מאופיינת במזון מהיר ייחודי, עם תחרות מועטה מאוד בקטגוריה זו של מזון מהיר, מוצרים טריים, אווירה נקיה והיגיינית, וכמובן אוכל טעים ומזין. הרשת מיישמת מודל זכיינות עבור יזמים צעירים המעוניינים להקים סניף של הרשת באזור הצפון באמצעות קבלת זיכיון מן הרשת.
0543020056
קבל מידע אודות זכיינות בסגהדורו

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

הסניף הראשון  הוקם בשנת 2004 בעפולה במתחם קניות "ג'י בעמק"

הרשת מבוססת על מכירת  מזון מהיר נקניקיות ,המבורגר , שניצל .חביתות ירק לצמחונים ,צ'יפס  ,שתייה  קרה , סלטים ,   אפשרות גם לשווארמה ,

החברה מזוהה עם "טיב טירת  צבי " ומשולטת בהתאם , הייחודיות שלנו מוצרים איכותיים .הקפדה על ניקיון וטריות .מחירים שווים לכול נפש .

בתקופה האחרונה החלטנו למנף את הצלחת הסניף בעפולה להרחיב את הפעילות ולפתוח סניפים חדשים . הסניפים יוקמו בקניונים / או אתרים אחרים שיש בהם ריכוז קהל גדול , הסניפים יוקמו לפי המודל של הרשתות המצליחות בארץ הסניפים יוקמו ע"י זכיינים עצמאים  הרשת תלווה ותעזור לזכיין מול הרשויות המקומיות עד לקבלת רישיון מהרשות המקומית . בנוסף הרשת תלווה ותדריך את הזכיין  לאורך כל הדרך .אנחנו רואים בזכיין שותף לחזון ונעזור לו ככל האפשר להגשים את החלום שלו ושלנו . הזכיינים בסניפים הראשונים יזכו להטבות ותנאים מעולים .

תנאי הזכיינות

סוג זכיינות
מלאה
מיקום נדרש
חנויות/דוכנים
עלות הקמה לדוכן
100 אלף
עלות הקמה לחנות
250 אלף
תמלוגים
3% מעל מחזור מכירות של 50 אלף
דמי זיכיון
10 אלף
עלות מזון
30%

מפת הגעה