רשת סמארטפון

רשת סמארטפון

סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון
גודל חנות נדרש 30 מ"ר   תמלוגים 3,000 ש"ח או לחילופין 6% הגבוה מביניהם
מיקום קניונים או מרכזי קניות   פרסום 1%
עלות הקמה משוערת דוכן: 250,000 ש"ח חנות: 350,000 ש"ח   מלאי בקנייה מהרשת 80% מהרשת ו 20% מספקים חיצוניים
תקופת זיכיון בלתי קצוב   ערבות מלאי
דמי זיכיון 120,000 ש"ח   ערבות קניון שלושה חודשי שכירות
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות ברשת סמארטפון

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות רשת סמארטפון

שיווק של מכשירים סלולאריים הוא לא דבר פשוט כמו שלעתים חלק מאתנו חושב. נראה כי מאחר וכולנו רואים בכל קרן רחוב חנות פרטית או סניף של רשת שמוכרת טלפונים סלולאריים, הרי שהדבר גורם לנו לעתים לחשוב שכל אחד יכול סתם כך לשכור חנות, להציג בה דגמים שונים של טלפונים ולרצות כל לקוח שמגיע אליו.

 

הדבר כלל לא כך בשל סיבות רבות. נתחיל מכך שכל מי שמחליט לבסוף להוציא ממיטב כספו ורוכש טלפון במאות או באלפי שקלים, רוצה לדעת שיש לו על מי לסמוך. זאת בכל הקשור להתאמת הדגם של המכשיר לצרכיו ולרצונותיו ובכל הקשור לשירות, אחריות וכל מה שצריך על מנת שהטלפון יפעל היטב לאורך זמן.

 

רשת שמתמחה במותגים מובילים

אחד הדברים שיכול להרגיע כל מי שנכנס לסניף של רשת סמארטפון בישראל הוא זה שדגמי הטלפונים החכמים שנמכרים על ידי החברה הם של מותגים מובילים. חכמינו אמרו פעם ש"טוב שם טוב משמן טוב", ולכן רכישה של דגם ממותג מוביל היא כזו שמבטיחה המון שקט נפשי ואפשרות לעשות שימוש ממצה בכל טלפון.

 

רשת סמארטפון מתמחה בשיווק מכשירי סלולר איכותיים מדגמים שונים שמיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם. יחד עם מגוון רחב של אביזרים נלווים, גאדג'טים חדשניים, רמקולים איכותיים ועוד פריטים מתקדמים, מבין כל אדם שהוא יכול להצטייד במכשירים איכותיים שיעשו את העבודה ויסבו לו הנאה רבה לזמן רב.

 

היכולת להרוויח כזכיין מן המניין

כרשת שמעוניינת להמשיך ולשווק את מוצריה האיכותיים בעוד לא מעט נקודות בכל רחבי הארץ, סמארטפון מציעה לאנשי עסקים רציניים להיות זכיינים פעילים ולנהל סניף מצליח. בזכות מודל רווחיות שנחשב לאחד הגבוהים ביותר בישראל, ימצא כל זכיין משענת כלכלית אמיתית ורצון רב לקדם את הסניף שלו ליעדי רווח.

 

צורת העבודה של רשת סמארטפון מציגה אפשרות לנהל כל סניף עם כוח אדם מצומצם ובהוצאות חודשיות נמוכות. זאת כדי להגדיל את הרווח הנקי. גם קניות מלאי שמרוכזות על ידי הרשת, ניהול מלאי מדויק, וספר נהלים קפדני ועדכני, מציגים בפני כל זכיין את האפשרות המוכחת להצליח בגדול עם הסניף שיפתח בקרוב.