סנטה ברברה פולו קלאב

סנטה ברברה פולו קלאב

סוג הזכיינות זכיינות תפעולית   עלות מזון
גודל חנות נדרש 100 מ"ר   תמלוגים אין
מיקום קניונים ומרכזים מסחריים   פרסום אין
עלות הקמה משוערת 200,000 ש"ח   מלאי
תקופת זיכיון 15 שנים   ערבות מלאי 150,000 ₪
דמי זיכיון 60,000 ₪   ערבות קניון 3 חודשי שכ״ד וד״נ
עמלת זכיין 40%  
קבל מידע אודות זכיינות בסנטה ברברה פולו קלאב

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות סנטה ברברה פולו קלאב

בשנת 1911 נוסד בקליפורניה, ארצות הברית, סנטה ברברה פולו קלאב, או בשמו המקוצר SBRPC, והפך לאחד ממועדוני הפולו הפופולאריים והמוכרים ביותר בארצות הברית. מועדון הפולו ייסד את אחד ממותגי הפולו המוכרים והפופולאריים ביותר בכל רחבי העולם, כאשר מוצרי המותג נמכרים כיום בלמעלה מ – 40 מדינות ברחבי תבל, כמו ארצות הבית, סין, יפן, מלזיה וכמובן – גם ישראל.

רשת SBRPC מציעה בחנויות הרשת קולקציות מגוונות במיוחד, המכילות פריטי אופנה רבים לגברים, נשים וילדים, כאשר הקולקציות מתחדשות ומתעדכנות כל הזמן בהתאם לרוח התקופה ולטרנדים האופנתיים העדכניים ביותר. כל פריט ופריט אשר נמכר בחנויות סנטה ברברה פולו קלאב תוכן באהבה רבה, מיוצר מחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר, נתפר בדאגה עמוקה לכל פרט ופרט ומשווק באיכות גבוהה במיוחד.

בואו להצטרף להצלחה העולמית של רשת סנטה ברברה פולו קלאב!

רשת סנטה ברברה פולו קלאב מגייסת זכיינים להקמת סניפים חדשים בכל רחבי הארץ, ואתם מוזמנים להביא את ההצלחה העולמית של הרשת ממש אל יד הבית שלכם! הרשת מציעה ליווי מקצועי לאורך כל שלבי ההקמה של הסניף וגם לאחר מכן, בניהול השוטף שלו, ומציעה לכם אפשרות להצטרף למותג מוביל ומצליח וליהנות מיתרונות רבים!

אז למה אתם מחכים? השאירו כבר עכשיו את הפרטים שלכם באתר, או חייגו אלינו, ונשמח לתת לכם מענה לכל שאלה ולהתחיל עם פגישת היכרות וייעוץ ראשוני ללא התחייבות, וללא תשלום.