פט ביי - Pet Buy

פט ביי - Pet Buy

סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון
גודל חנות נדרש 15-20 מ"ר   תמלוגים 5%
מיקום רחוב מרכזי   פרסום 1% מקסימום
עלות הקמה משוערת 119,000 ש"ח כולל דמי זיכיון   מלאי 100,000
תקופת זיכיון 10 שנים   ערבות מלאי 2 ערבים
דמי זיכיון כלולים בעלות הקמה   ערבות קניון אין
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות ב פט ביי - Pet Buy

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות פט ביי - Pet Buy

חברת פטביי ישראל בע"מ היא רשת חנויות לחיות מחמד, שהוקמה בשנת 2005 על ידי הבעלים, ארז גור. הרשת מנהלת מודל פעילות חכם המבוסס על פתיחת חנויות חיות מחמד במיקומים מרכזיים ואטרקטיביים, תוך הקפדה על יעילות תפעולית מיטבית ליצירת יחסי פדיון ורווח אופטימליים אל מול שטח החנות והוצאות התפעול והתקורה. מודל הפעילות של הרשת מתוכנן אל מול מטרה אחת מובהקת והיא, לאפשר ליזמים המצטרפים למשפחת פטביי, להקים את עסק החלומות שלהם, לנהל אותו בצורה יעילה ורווחית, ולהעלות אותו על מסלול ההצלחה בזמן הקצר ביותר, ולטווח הארוך ביותר.

חנויות הרשת מציעות מגוון רחב של מוצרים וציוד לחיות מחמד, ובכלל זה מוצרי מזון לחיות מחמד, צעצועים ואביזרים לחיות מחמד, כל פרטי הציוד הנדרשים למגוון רחב של חיות מחמד, ואף תוספי בריאות ייעודיים לחיות מחמד. באמצעות יישום מדיניות תמחור ייחודית, מצליחה הרשת ליצור את האיזון המושלם בין מגוון מוצרים רחב, ובין רמת מחירים אטרקטיבית ותחרותית אותה יכולה לספק כל חנות ברשת ללקוחותיה, ואל מול התחרות.

פעילות החנויות ברשת מנוהלת באמצעות מערכת מחשוב חדשנית שפותחה על ידי פטביי, ומאפשרת לחנות לנהל תהליכים רציפים של שימור לקוחות ברקע ובאופן אוטומטי. לרשת, מרלוג רחב ידיים המספק את כל סוגי המוצרים והציוד לחיות מחמד, ממגוון מותגים ויצרנים ברחבי העולם, ובמחירי סל תחרותיים.

אחת מאבני היסוד של אסטרטגיית הרשת מיועדת לאפשר לכל חנות למקד את מאמציה באתגרים החשובים ביותר עבורה, אתגרים כמו גיוס לקוחות ושימורם, שיווק העסק והענקת שירות יוצא דופן ללקוחותיה, מבלי לדאוג לכל נושא הרכש והמלאי. במקום להשקיע משאבים בלתי נגמרים בניהול מלאי, וניהול ההתקשרות מול עשרות ספקים, מתפקדת הרשת כספק אחד המבצע את כל הרכש על כל מרכיביו, עבור כל חנויות הרשת, כשכל חנות צריכה בסופו של דבר להתנהל מול ספק אחד בצורה יעילה, נוחה וחסכונית.

על כל זה, אפשר להוסיף את המטריה השיווקית שמעניקה פטביי לכל חנויות הרשת, מטריית שיווק הכוללת פעילות שיווק ברשתות חברתיות כדוגמת פייסבוק, קידום אתרים בגוגל, ושורה של פעילויות פיתוח עסקי המיועדות להוביל להחזר השקעה מהיר בתנאי סיכון מינימליים, ועם פוטנציאל עסקי גבוה.