פיצה פרגו

פיצריה
סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון
גודל חנות נדרש 70-80 מ"ר   תמלוגים ללא
מיקום כל הארץ   פרסום
עלות הקמה משוערת 300,000 ש"ח   מלאי
תקופת זיכיון 5+5   ערבות מלאי
דמי זיכיון 100,000 ש"ח   ערבות קניון לפי דרישה
עמלת זכיין ללא  
קבל מידע אודות זכיינות בפיצה פרגו

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות פיצה פרגו

פיצה פרגו הינה רשת של פיצריות אשר פעילה כבר למעלה מ – 23 שנה ומציעה מגוון רחב של פיצות איכותיות עם בצק מקורי בתהליך סודי ומוקפד, רוטב שהוא סוד שמור מהמטבח האיטלקי, גבינה משובחת ומגוון רחב של תוספות ושילובי טעמים אשר מותירים לכל לקוחות הרשת טעם של עוד ולחזור לבצע רכישות בפיצה פרגו בכל פעם מחדש.

ההצלחה הגדולה של הפיצריה האיטלקית האיכותית הביאה להקמה של סניפים נוספים וכיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של סניפי פיצה פרגו בכל רחבי הארץ, ומגוון רחב של לקוחות אשר מכירים את המותג ויהיו שמחים לסניף שכזה גם בעיר בה הם מתגוררים ובאזור הקרוב למקום העבודה שלהם.

פיצה פרגו מגייסת זכיינים!

ממש עכשיו פיצה פרגו נמצאת בהליך גיוס של זכיינים חדשים לשורות הרשת אשר יוכלו להקים סניפים משלהם באזור בו הם מתגוררים ולהצטרף למותג מוביל ומצליח בתחום אשר יסייע להם להגיע למגוון רחב של לקוחות כבר מהרגע הראשון.

לקוחות אשר מגיעים פעם אחת אל פיצה פרגו מבינים כי זו לא עוד סתם פיצה, אלא פיצה איכותית וטעימה ומהפעם הראשונה בה הם טועמים אותה הם לא מוכנים להחליף אותה בשום פיצה אחרת, מה שיבטיח לכם סניף עם קהל לקוחות שרק ילך ויתרחב ואפשרות להשתלב בתחום המזון בצורה טובה יותר ולהתמודד היטב מול המתחרים.