פיצוחי מחניודה

פיצוחי מחניודה

סוג הזכיינות מלאה   עלות מזון
גודל חנות נדרש 100-150 מ"ר   תמלוגים 3%
מיקום   פרסום 1%
עלות הקמה משוערת 200,000 ש"ח   מלאי 80,000 ש"ח
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון 100,000 ש"ח   ערבות קניון 3 חודשי שכ״ד
עמלת זכיין 40%  
קבל מידע אודות זכיינות בפיצוחי מחניודה

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות פיצוחי מחניודה

חנות הפיצוחים של משפחת מורנו הוקמה כבר בשנת 1966 בשוק מחנה יהודה בירושלים. מאז ועד היום הפכו פיצוחי מחניודה לשם דבר בשוק ולחנות שרבים בוחרים בה שוב ושוב.

משפחת מורנו המנהלת את החנות מקפידה לעבוד עם חומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר שישי, ולהוסיף המון אהבה לקליה ובשירות האישי והאדיב לכל לקוח. כך הפכה המשפחה את פיצוחי מחניודה לחנות הפיצוחים האהובה ביותר בשוק המוכר בירושלים, ולמותג של ממש שרבים ישמחו לבצע ממנו את קניות הפיצוחים והתבלינים הקבועות שלהם מידי שבוע ושבוע.

אל תפספסו את ההזדמנות להצטרף להצלחה של המשפחה!

לאור הפופולאריות והבקשות החוזרות והנשנות מלקוחות המגיעים לירושלים מערים אחרות ומבקשים שתפתח חנות באזור המגורים שלהם, החלו מנהלי "פיצוחי מחניודה" בגיוס זכיינים להקמה של סניפים חדשים בכל רחבי הארץ.

זכייני הרשת החדשים יזכו להצטרף למשפחה המוכרת בתחום, ללמוד את כל רזי המקצוע, לקבל הדרכה ניהולית מקצועית וליווי מלא לאורך כל הדרך - מההקמה של הסניף ועד לניהול השוטף שלו.

אז למה אתם מחכים? תמיד חלמתם לפתוח חנות פיצוחים ותבלינים באזור המגורים שלכם? עכשיו יש לכם הזדמנות לעשות זאת!

חייגו עכשיו אל קבוצת הזכיינות של ישראל ותקבלו את כל מה שאתם צריכים לדעת על זכיינות למותג הפיצוחים הידוע "פיצוחי מחניודה", ייעוץ מקצועי ללא התחייבות וליווי עד לחתימה על הסכם הזכיינות!