קוויק פארם

קוויק פארם

סוג הזכיינות   עלות מזון
גודל חנות נדרש   תמלוגים
מיקום   פרסום
עלות הקמה משוערת (עלות מכונה) 35,000 ש"ח   מלאי 15,000 ש"ח
תקופת זיכיון   ערבות מלאי
דמי זיכיון 10,000-35,000 ש"ח   ערבות קניון
עמלת זכיין  
קבל מידע אודות זכיינות בקוויק פארם

לקבלת פרטים נוספים וקביעת ייעוץ חינם, יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.

:
:
:
:
...Loading...

אודות קוויק פארם

קוויק פארם הינה חברה אשר הוקמה בכדי לענות על מקרים בהם לקוח זקוק למוצרי טואלטיקה תרופות ללא מרשם רופא באופן דחוף, גם בשעות בהן בית המרקחת אינו פעיל, באמצעות מכונות אוטומטיות משוכללות ומתקדמות.

המכונות בהן החברה עושה שימוש אלו מכונות בתקנים בינלאומיים מחמירים אשר פועלות באופן מדויק ומספקות לכל לקוח את המוצרים להם הוא זקוק במהירות וביעילות רבה.

מה מעניקה לי זכיינות קוויק פארם?

זכיינות לרשת קוויק פארם מעניקה לכם אפשרות להפעיל מכונות כאלו ברחבי הארץ, ובפיקוח של רוקח מקצועי אשר מוודא את התקינות והטריות של כל המוצרים.

בנוסף, בעתיד צפויות לקבע תקנות אשר מאפשרות מכירה של תרופות OTC  דרך המכונות הללו, ויאפשרו לכל הזכיינים להרוויח בצורה משמעותית מאוד מאחזקה והפעלה של מכונה כזו.

עד היום נרשמו עשרות מועמדים לזכיינות מכל רחבי הארץ, ואם אתם רוצים להצטרף אל ההצלחה ולהבטיח את מקומכם ברשת שעתידה לשנות את העתיד של כולנו, ואת הדרך בו אנו רוכשים תרופות ומוצרי טואליטיקה, פנו עוד היום לקבלת פרטים נוספים לרשת קוויק פארם.

צוות המומחים של הרשת יעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים וכמובן, ילווה אתכם לאורך כל הדרך עד לקבלת הזכיינות והפעלת העמדה שלכם בצורה הטובה ביותר, ובאופן שיסייע לכם להגדיל הכנסות יותר ויותר מיום ליום, ולגרום ליותר ויותר לקוחות לבחור בביצוע הרכישות שלהם דווקא דרך המכונה שלכם.